ANKARA HABERLERİ

Türkiye Patronlar Dünyasının Başkanı Atasoy, Diyarbakır TSO Başkanı İle Görüştü

IHA
10.07.2015 - 15:55Son Güncelleme :
IHA

Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, Diyarbakır’da TSO’yu ziyaret etti.
Nezaket Emine Atasoy, Diyarbakır’da Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Sayar’la bir araya gelerek, Diyarbakır’ın ekonomik ve ticari durumu, sorunları hakkında fikir alışverişinde bulundu. Atasoy, "Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası’nın çalışmaları Diyarbakır insanımıza ve ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır. Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu yönetim kurulu olarak Diyarbakır şehrimizin ekonomisinin, turizminin, ithalat ve ihracatının gelişmesi ve kalkınması için Türkiye’de ve uluslararası camiada çalışmalar yapacağız. Diyarbakır tarihiyle, kültürüyle Türkiye’nin ve dünyanın en önemli şehirlerinden birisidir" dedi.
Atasoy, "Önümüzdeki günlerde Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu olarak Diyarbakır’da ve özellikle Diyarbakır’ın değerli sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği yaparak Diyarbakır’da ticaret ve ekonomik zirveler yapacağız. Bu şekilde dış ve yabancı sermayenin, yabancı yatırımcıların Diyarbakır’a gelmesine öncülük edeceğiz" diye konuştu.
Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Sayar ise, şunları söyledi:
"Öncelikle Diyarbakır şehrine yapmış olduğunuz ziyaret bizi ziyadesiyle mutlu etmiştir. İnanıyorum ki Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu gibi Türkiye’de ve uluslararası camiada faaliyet gösteren ekonomik, güçlü, sivil toplum kuruluşlarının Diyarbakır’a ilgisiyle Diyarbakır daha da güçlenebilir."
Sayar, Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu kuruluşu ile Diyarbakır’da her türlü işbirliği içerisinde olmaktan büyük bir memnuniyet duyacağını ifade etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Türkiye Patronlar Dünyasının Başkanı Atasoy, Diyarbakır TSO Başkanı İle Görüştü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 10 Temmuz 2015 tarihinde saat 15 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Türkiye Patronlar Dünyasının Başkanı Atasoy, Diyarbakır TSO Başkanı İle Görüştü haberi güncellenecektir.

ANKARA YOL DURUMU
Ankara1 DERECE
Yol durumu »
ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ
21 Kasım 2017, Salı
 • İmsak
  05:49
 • Guneş
  07:33
 • Öğle
  12:46
 • İkindi
  15:20
 • Akşam
  17:37
 • Yatsı
  19:09
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı