Teknoloji Haberleri

  Türkiye Overwatch Şampiyonası başlıyor!

  LEVEL
  25.05.2017 - 10:02 | Son Güncelleme:

  Dijital Sporlar ekibinin altyapısını hazırladığı ve Blizzard Entertainment’ın resmi izin verdiği Türkiye Overwatch Şampiyonası duyuruldu.

  25.000 TL’lik Ödül Havuzuna sahip olan ve Türkiye’ye özel yapısıyla dikkat çeken şampiyona tüm Overwatch severleri üç aylık bir maratona davet ediyor.

  eSpor arenasının son dönemdeki en popüler FPS oyunlarından olan Overwatch’un ülkemizdeki popülaritesine katkı sağlamak ve eSporcularla eSpor taraftarlarını bir araya getirmek amacıyla düzenlenen Türkiye Overwatch Şampiyonası’nın ön elemeleri için kayıtlar başladı. Birbirinden başarılı Overwatch takımlarının 25.000 TL’lik ödül havuzu için kıyasıya mücadele edeceği şampiyonada ön eleme aşaması geçildikten sonra oyuncular dörderli gruplara dağıtılacak. Grup aşaması tamamlandıktan sonra ise ilk iki sırayı kapan takımlar Büyük Final’e katılmaya hak kazanacak.

  LEVEL’ın basın sponsoru olduğu, ödül havuzu HyperX, Monster Notebook, Viewsonic, Zotac, NVIDIA ve Gpay tarafından oluşturulan şampiyonada ödül dağıtımı şu şekilde olacak:

  1. Takım: 1.800 TL para ödülü; 6 adet Zotac GTX 1060 AMP! Edition ekran kartı; 6 adet HyperX Alloy FPS klavye.
  2. Takım: 900 TL para ödülü; 6 adet Viewsonic VX2457 Gaming Monitor; 6 adet HyperX Fury DDR4 4GB Ram.
  3. Takım: 6 adet HyperX Cloud Stinger Kulaklık.

  Şampiyonanın en değerli oyuncusunu belirleyecek olan Monster Valuable Player (MVP) oylamasının ödülü ise Monster Notebook’un canavarlarından ABRA A5 V10.2 Gaming Laptop olacak. Katılım, kurallar ve diğer konular hakkında detaylı bilgi almak ve kaydolmak için tıklayın.

  Overwatcha yeni haritalar gelecek
  Overwatch'a yeni haritalar gelecek!
  Overwatch Nintendo Switch için çıkacak mı?
  Overwatch'ta her oyuncu kendi haritasını yapacak!
  Etiketler: oyun , turnuva
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı