ŞANLIURFA HABERLERİ

Türkiye Oryantiring Federasyonu Temsilcilerinden Ziyaretler

IHA
28.10.2015 - 15:16Son Güncelleme :

TÜRKİYE ORYANTİRİNG FEDERASYONU TEMSİLCİLERİ HARRAN ÜNİVERSİTESİ VE ŞANLIURFA BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ

IHA

Türkiye Oryantiring Federasyonu İl Temsilcileri Koordinasyon Kurul Başkanı Metin Antepüzümü, Koordinasyon Kurul Üyesi Ziya Kadiroğlu ve Şanlıurfa Oryantiring İl Temsilcisi Ahmet Akrep ile federasyon yetkilileri ile biirlikte Şanlıurfa’da ziyaretler gerçekleştirdi.
Federasyon temsilciler, önce Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın’ı ardından Harran Üniversitesi BESYO Müdürü Doç. Dr. İsmail Gökhan’ı ziyaret etti. Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Kurul Başkanı Metin Antepüzümü, Oryantiring sporunun yaygınlaştırılması ve tanıtılması amacıyla çalışmalar yaptıklarını kaydetti. İlerleyen günlerde Oryantiring sporunun Şanlıurfa’da start alacağını ifade eden Metin Antepüzümü, “ Pilot il olarak 15 tane ilimizin arasında Şanlıurfa’da yer alıyor. Bu kapsamda hem üniversite gençliği hem de peygamberler diyarı diye adlandırılan Şanlıurfa’mızın gençlerini bu sporla tanıştıracağız’’ ifadelerini kullandı. Oryantiring hakkında bilgi alan Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Taşaltın, Harran Üniversitesi olarak Oryantiring sporunu destekleyeceklerini ifade etti. Türkiye Oryantiring Federasyonu İl Temsilcileri Koordinasyon Kurul Başkanı Metin Antepüzümü ve beraberindeki heyet son olarak Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Kültür ve Spor İşler Daire Başkanı Ekrem Ayaz’ı ziyaret etti. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Kültür ve Spor Daire Başkanı Ekrem Ayaz, ilerleyen günlerde Şanlıurfa’da yapılacak olan veya yapılması planlanan yarışlara destek vereceklerini belirtti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Şanlıurfa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Şanlıurfa ilinden Türkiye Oryantiring Federasyonu Temsilcilerinden Ziyaretler hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 15 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Türkiye Oryantiring Federasyonu Temsilcilerinden Ziyaretler haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı