« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Türkiye’nin Real Madrid’i

F.Bahçe’nin sürpriz biçimde renklerine bağladığı Mateja Kezman’ın transferi için sarı lacivertli yönetim, Dinamo Kiev maçının oynandığı akşam karar verdi.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
2-2 biten karşılaşmanın sonrasında Şükrü Saraçoğlu Stadı’nın locasında bir araya gelen başkan Aziz Yıldırım ve yönetici arkadaşları, teknik direktör Arthur Zico’nun da onay verdiği Sırp oyuncuda karar kıldı. Ertesi gün uçağa atlayarak İspanya’ya giden asbaşkan İlhan Ekşioğlu, Atletico Madrid’in yıldızıyla masaya oturdu. Sıkı bir pazarlığın yapıldığı görüşmede Kezman, daha önce Fenerbahçe’de forma giyen yakın arkadaşları Hırvat Milan Rapaiç ve Sırp Zoran Mirkoviç’i telefonla arayarak, sarı lacivertli takım için referans aldı.

Hiç düşünme, imzayı at

Rapaiç, F.Bahçe’nin muhteşem bir taraftara sahip olduğunu vurgulayarak, "F.Bahçe, Türkiye’nin Real Madrid’i. Hiç düşünme imzayı at" derken, Mirkoviç, "Her yönden dört dörtlük bir kulüp. Oraya gidersen çok rahat edersin" diye görüş bildirdi. Bu sözlerin ardından Kezman, Ekşioğlu’na, "Tamam. Teklifinizi kabul ediyorum" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler