ANTALYA HABERLERİ

Türkiye’nin En Kapsamlı Uluslararası Gıda Ve İçecek Fuarları Açılıyor

IHA
24.02.2015 - 16:26Son Güncelleme :

YEREL HABERLER ANTALYA

IHA

25-28 Şubat 2015 tarihleri arasında düzenlenecek 22. Uluslararası Anfaş Food Product Gıda İhtisas Fuarı ve eş zamanlı olarak düzenlenecek olan Anfaş Bevex 4.Uluslararası İçecek İhtisas Fuarı’nın 400 katılımcı firma stant ile 45 binin üzerinde ziyaretçiye ulaşmasının hedeflendiği bildirildi.
Dört gün açık kalacak Anfaş Food Product ve Bevex Fuarlarını KKTC, İran, Almanya, Japonya , Malezya, Moldova, Balkan ülkeleri, Suudi Arabistan, Irak, İran , Pakistan, Rusya, Hollanda, İtalya, Almanya, Azerbaycan, Dubai başta olmak üzere dünyanın çeşitli bölgelerinden yiyecek ve içecek sektörü profesyonellerinin ziyaret edecekleri belirtildi.
Anfaş Food Product’ın her geçen yıl yükselen bir grafikle Anadolu, Avrupa ve Ortadoğu ülkelerindeki oteller, restoranlar, fast-foodlar, barlar, kafeteryalar, pastane zincirleri, süper marketler, gıda toptancıları, üniversiteler, okul kantinleri, resmi kurumlar, hastaneler, yurtlar, orduevleri, öğretmenevleri, vilayetevleri, hakimevleri, yemek fabrikaları ve tüm yiyecek içecek profesyonellerinin iş bağlantıları kurmak için öncelikle tercih ettikleri uluslar arası ihtisas fuarı olduğu ifade edilirken, Anfaş Food Product ve Bevex Fuarlarının profesyonel ziyaretçiye açık olduğu ve TAPDK mevzuatına tamamen uyularak 18 yaş altı ziyaretçi alınmayacağı kaydedildi.
Katılımcı firmaları piyasaya yeni çıkardıkları veya çıkartacakları ürünleri sergileyecekleri “Gıda Teknolojisi ve İnovasyon Sergisi”, kahvenin tarihi, kahve kavurma hakkında bilgilendirme, dünya kahveleri ve çeşitlerinde farklılıklar, kullanılacak araç gereçler, Türk kahvesi dünü bugünü ve geleceği, Türk kahvesi otomasyonu, otel ortamında en doğru, en hızlı kahve sunumu başlıklarında düzenlenecek “Horista Hotel Restoran Barista Etkinliği”, Türkiye Aşçılar Federasyonu bünyesinde bulunan 20 bölgesel aşçı derneği ile birlikte gastronomi, mutfak sanatı ve aşçılık mesleği gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenlenecek “Ülkelerarası Yemek Kültürü Etkinliği” ve Tüm Gastronomi Yöneticileri Derneği tarafından organize edilen “7.Tgyd Flaır Open Turkey 2015” etkinliklerinin ilgi görmesinin beklendiği bildirildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Türkiye’nin En Kapsamlı Uluslararası Gıda Ve İçecek Fuarları Açılıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2015 tarihinde saat 16 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Türkiye’nin En Kapsamlı Uluslararası Gıda Ve İçecek Fuarları Açılıyor haberi güncellenecektir.

ANTALYA NAMAZ VAKİTLERİ

11 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  06:11
 • Guneş
  07:53
 • Öğle
  13:01
 • İkindi
  15:33
 • Akşam
  17:49
 • Yatsı
  19:19
Sayfa Başı