« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Türkiye liglerinde toplu sonuçlar

Turkcell Süper Futbol Ligi, İkinci Lig (A) ve (B) Kategorisi ile Üçüncü Lig'e bugün yapılan maçlarla devam edildi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Alınan sonuçlar şöyle:

TURKCELL SÜPER LİGİ

Sivasspor-Samsunspor..................................( 0 - 3 )
Konyaspor-Kayseri Erciyesspor.........................( 2 - 0 )
Gaziantepspor-Vestel Manisaspor.......................( 1 - 1 )

-İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ-

Mersin İdmanyurdu-Bursaspor...........................( 1 - 1 )
Uşakspor-Antalyaspor..................................( 2 - 3 )
Orduspor-Yozgatspor...................................( 1 - 1 )
İstanbulspor-Karşıyaka................................( 0 - 2 )
Altay-İstanbul Büyükşehir Belediyesi..................( 2 - 1 )
Mardinspor-Akçaabat Sebatspor.........................( 1 - 1 )
Kocaelispor-Türk Telekomspor..........................( 0 - 1 )
Dardanelspor-Elazığspor...............................( 1 - 1 )

-İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ YÜKSELME GRUBU-

Kasımpaşaspor-Gençlerbirliği ASAŞ Spor................( 1 - 1 )
Alanyaspor-Bucaspor...................................( 1 - 2 )
İnegölspor-Kartalspor.................................( 0 - 0 )
Siirtspor-Kahramanmaraşspor...........................( 3 - 0 )
Eskişehirspor-Ünyespor................................( 1 - 0 )

-İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ 1. KLASMAN GRUBU-

Eyüpspor-Pendikspor...................................( 1 - 1 )
Küçükköyspor-Fatih Karagümrük.........................( 2 - 0 )
Yıldırım Bosnaspor-Anadolu Üsküdar 1908 Spor..........( 1 - 1 )
Sarıyer-İstanbul Maltepespor..........................( 2 - 1 )

-2. KLASMAN GRUBU-

Adana Demirspor-İzmirspor.............................( 2 - 3 )
Nazilli Belediyespor-Marmaris Belediyespor............( 1 - 1 )

-3. KLASMAN GRUBU-

Kırıkkalespor-Darıca Gençlerbirliği...................( 2 - 1 )
Aksarayspor-Bursa Merinosspor.........................( 3 - 2 )
Oyak Renault-Yeni Kırşehirspor........................( 3 - 2 )
Yalovaspor-Tarsus İdmanyurdu..........................( 1 - 2 )

-4. KLASMAN GRUBU-

Erzurumspor-Giresunspor...............................( 3 - 0 )
Boluspor-Çankırı Belediyespor.........................( 1 - 0 )
Kardemir Karabükspor-Pazarspor........................( 5 - 1 )
Ankara Demirspor-Zonguldakspor........................( 1 - 0 )

-5. KLASMAN GRUBU-

İskenderun Demirçelikspor-Osmaniyespor................( 4 - 1 )
Hatayspor-Şanlıurfa Belediyespor......................( 0 - 1 )
Şanlıurfaspor-Cizrespor...............................( 1 - 1 )
Batman Petrolspor-Adıyamanspor........................( 0 - 2 )

-ÜÇÜNCÜ LİG 1. GRUP-

Karamanspor-GASKİ Spor................................( 0 - 0 )
Iğdırspor-Şırnakspor..................................( 1 - 4 )
Diyarbakır Kayapınar Bel-Diyarbakır B.Ş Bel. DİSKİ Spo( 1 - 1 )
Karsspor-Nusaybin Demirspor...........................( 4 - 0 )
Ceyhanspor-Antakyaspor................................( 4 - 2 )
Kilis Belediyespor-Mersin Büyükşehir Belediyesi.......( 2 - 1 )
Nevşehir Belediyespor-Batman Belediyespor.............( 4 - 4 )

-2. GRUP-

Artvin Hopaspor-Araklıspor............................( 3 - 3 )
Bulancakspor-Çubukspor................................( 1 - 0 )
Ofspor-Tokatspor......................................( 1 - 0 )
BUGSAŞ Spor-Eskişehir Şekerspor.......................( 1 - 2 )
AB Kızılcahamam Belediyespor-Arsinspor................( 0 - 1 )
Gümüşhanespor-Çorumspor...............................( 0 - 0 )
Demirçelik Divriğispor-Ankara Tarım Kredispor.........( 1 - 1 )
Gazi Belediyesi-Değirmenderespor......................( 1 - 1 )

-3. GRUP-

Keçiörengücü-Ispartaspor..............................( 1 - 1 )
Denizli Belediyespor-Sidespor.........................( 2 - 1 )
Nilüfer Belediyesi-Afyonkarahisarspor.................( 0 - 1 )
Yeni Burdurspor-Altınordu.............................( 0 - 1 )
Akseki Aromaspor-Kütahyaspor..........................( 2 - 3 )

-4. GRUP-

Orhangazispor-Çorluspor...............................( 1 - 1 )
Küçükçekmecespor-Bilecikspor..........................( 2 - 2 )
Beylerbeyispor-Gölcükspor.............................( 2 - 1 )
Alibeyköyspor-Gaziosmanpaşaspor.......................( 1 - 1 )
Kastamonuspor-Bakırköyspor............................( 2 - 2 )
Beykoz 1908-Mustafakemalpaşaspor......................( 0 - 0 )
Gebzespor-ESKİ Spor...................................( 3 - 1 )


Bunları da Beğenebilirsiniz