« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Türkiye liglerinde toplu sonuçlar

Futbolda Birinci Süper Lig, İkinci Lig (A) ve (B) Kategorileri ile Üçüncü Lig'e, bugün yapılan maçlarla devam edildi. Bugün alınan sonuçlar şöyle:

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BİRİNCİ SÜPER LİG

Çaykur Rizespor-Akçaabat Sebatspor....................( 2 - 1 )

Samsunspor-Kayserispor................................( 3 - 3 )

Diyarbakırspor-Gaziantepspor..........................( 3 - 0 )

İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ

Karagümrük Kyoto-Elazığspor...........................( 1 - 2 )

Sivasspor-Karşıyaka...................................( 1 - 0 )

Türk Telekomspor-İstanbul Büyükşehir Belediyesi.......( 2 - 0 )

Kayseri Erciyesspor-Bursaspor.........................( 1 - 0 )

Yimpaş Yozgatspor-Kocaelispor.........................( 2 - 2 )

Sarıyer-Mardinspor....................................( 0 - 1 )

Çanakkale Dardanelspor-Adanaspor......................( 2 - 1 )

(B) KATEGORİSİ (A) GRUBU

Küçükköyspor-Çorluspor................................( 3 - 0 )

Muğlaspor-Göztepe.....................................( 2 - 2 )

Aydınspor-OYAK Renault................................( 3 - 0 )

Yıldırım Bosnaspor-Alanyaspor.........................( 2 - 2 )

Bursa Merinosspor-Uşakspor............................( 1 - 1 )

İzmirspor-Nazilli Belediyespor........................( 2 - 0 )

İnegölspor-Marmaris Belediyespor......................( 2 - 2 )

(B) GRUBU

Zonguldakspor-Yalovaspor..............................( 2 - 0 )

Eskişehirspor-Ünyespor................................( 2 - 1 )

Çankırı Belediyespor-Kartalspor.......................( 1 - 0 )

Ankara Demirspor-Kardemir Karabükspor.................( 2 - 2 )

İstanbul Maltepespor-Kırıkkalespor....................( 1 - 2 )

Orduspor-Gençlerbirliği ASAŞ Spor.....................( 3 - 2 )

Anadolu Üsküdar 1908 Spor-Darıca Gençlerbirliği.......( 1 - 1 )

(C) GRUBU

Batman Petrolspor-Hatayspor...........................( 2 - 1 )

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-Şanlıurfaspor.........( 4 - 2 )

Adıyamanspor-Kahramanmaraşspor........................( 3 - 1 )

Karamanspor-Erzincanspor..............................( 2 - 2 )

Adana Demirspor-Aksarayspor...........................( 2 - 1 )

Tarsus İdmanyurdu-Osmaniyespor........................( 4 - 1 )

Şanlıurfa Belediyespor-Erzurumspor....................( 4 - 2 )

Yeni Kırşehirspor-Siirtspor...........................( 2 - 3 )

ÜÇÜNCÜ LİG 1. GRUP

Şırnakspor-Kilis Belediyespor.........................( 0 - 0 )

Mersin Büyükşehir Belediye-Diyarbakır Kayapınar Beled.( 1 - 1 )

Nevşehirspor-Ceyhanspor...............................( 2 - 1 )

Iğdırspor-Bitlis Özgüzelderespor......................( 0 - 0 )

Nusaybin Demirspor-Niğdespor..........................( 3 - 0 )

İskenderun Demirçelikspor-Batman Belediyespor.........( 1 - 1 )

Muşspor-Hatay Köy Hizmetlerispor......................( 1 - 2 )

2. GRUP

Gümüşhanespor-Amasyaspor..............................( 1 - 0 )

A.B.Kızılcahamam Belediyespor-Pazarspor...............( 1 - 0 )

Sinopspor-Tokatspor...................................( 1 - 2 )

Araklıspor-Keçiörengücü...............................( 2 - 0 )

Çorumspor-Giresunspor.................................( 0 - 0 )

Ofspor-Çubukspor......................................( 6 - 0 )

Karsspor-D.Ç.Divriğispor..............................( 1 - 0 )

3. GRUP

Kastamonuspor-Beylerbeyi..............................( 2 - 0 )

Gebzespor-Bakırköyspor................................( 1 - 0 )

Alibeyköyspor-İstanbul Yeniköyspor....................( 2 - 1 )

Kasımpaşa-Mustafakemalpaşaspor........................( 3 - 0 )

Bandırmaspor-Mecidiyeköyspor..........................( 0 - 0 )

Zeytinburnuspor-Gölcükspor............................( 0 - 0 )

Bilecikspor-Gaziosmanpaşaspor.........................( 0 - 1 )

Boluspor-Beykoz 1908..................................( 3 - 2 )

4. GRUP

Konya Gençlerbirliği-Akseki Aromaspor.................( 0 - 2 )

EGO Spor-Aliağa PETKİM Spor...........................( 1 - 0 )

Akhisar Belediyespor-Akşehirspor......................( 3 - 0 )

Kütahyaspor-Yeni Turgutluspor.........................( 2 - 4 )

Altınordu-Yeni Burdurspor.............................( 4 - 1 )

Aliağa Belediyespor-ESKİ Spor.........................( 1 - 1 )

Sidespor-Fethiyespor..................................( 0 - 0 )

Denizli Belediyespor-Ispartaspor......................( 1 - 1 )


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler