« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Türkiye Kupası'da 40 maç

Türkiye Kupası mücadelesi, birinci eleme turunda yapılan 40 maçla başladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Futbolda Türkiye Kupası mücadelesi, 1. eleme turu maçlarıyla başladı.

Alınan sonuçlar ve yarın oynanacak karşılaşmalar şöyle:

İstanbulspor-Fatih Karagümrük............................( 1 - 0 )
Anadolu Üsküdar 1908 Spor-Ümraniyespor...................( 0 - 2 )
Gebzespor-Gölcükspor.....................................( 2 - 3 )
Darıca Gençlerbirliği-Derince Belediyespor...............( 3 - 0 )
OYAK Renaultspor-Orhangazispor...........................( 0 - 1 )
Altınordu-Menemen Belediyespor...........................( 0 - 1 )
Aydınspor 1923-Bergama Belediyespor......................( 2 - 0 )
Sandıklıspor-Emrespor....................................( 0 - 1 )
Hacettepe-Keçiörengücü...................................( 1 - 2 )
Arsinspor-Pazarspor......................................( 2 - 1 )
İskenderunspor 1967-Adıyamanspor.........................( 4 - 0 )
Kahramanmaraş Belediyespor-Kırıkhanspor..................( 1 - 2 )
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Elazığ Belediyespor...( 4 - 0 )
Belediye Bingölspor-Diyarbakırspor.......................( 3 - 1 )
Erzurum Büyükşehir Belediyespor-Beşikdüzüspor............( 3 - 1 )
Çerkezköyspor-Sancaktepe Belediyespor....................( 0 - 1 )
Kocaelispor-Beyköy Belediyespor..........................( 1 - 0 )
Altınova Belediyespor-Dardanelspor.......................( 0 - 2 )
Beylerbeyi-Edirnespor Gençlik............................( 4 - 2 )
Kütahyaspor-Bursa Nilüferspor............................( 1 - 0 )
Bucak Belediye Oğuzhanspor-Tekirova Belediyespor.........( 1 - 2 )
Manavgat Evrensekispor-Muğlaspor.........................( 0 - 1 )
Uşak Belediyespor-Afyonkarahisarspor.....................( 8 - 0 )
Çorum Belediyespor-Yeni Amasyaspor.......................( 4 - 1 )
Kastamonuspor-Ayancıkspor................................( 4 - 1 )
Kilimli Belediyespor-Bartınspor..........................( 3 - 0 )
Kırşehir Köy Hizmetleri-Yimpaş Yozgatspor................( 0 - 3 )
Kayseri Şekerspor-MKE Kırıkkalespor......................( 4 - 1 )
Karaman Belediyespor-Nevşehirspor Gençlik................( 5 - 1 )
Niğde Belediyespor-68 Yeni Aksarayspor...................( 1 - 0 )
Arhavispor-Trabzon Kanuni Futbol Kulübü..................( 0 - 1 )
Erzincanspor-Dersimspor..................................( 3 - 4 )
Kadirlispor-Kilis Belediyespor...........................( 6 - 1 )
Ardahanspor-Patnos Gençlik Spor..........................( 1 - 4 )
Karsspor-Iğdır Üniversitesi..............................( 0 - 2 )
Belediye Vanspor-Tatvan Gençlerbirliği...................( 2 - 0 )
Siirtspor-Muş Ovasıspor..................................( 3 - 0 )
Cizre Basraspor-Mardinspor...............................( 3 - 0 )
Batman Petrolspor-Hakkari Zapspor........................( 7 - 0 )
Gümüşhanespor-Bayburt Grup Özel İdare....................( 5 - 4 )

Kupada yarın Maltepespor-Silivrispor, Çorumspor-Ankara Demirspor ve Erzincan Refahiyespor-Sivas Dört Eylül Belediyespor maçları oynanacak.

Bunları da Beğenebilirsiniz