ERZURUM HABERLERİ

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İl Genel Sekreterlikleri Basın İletişim Birimleri 4. Gelişimsel Yaklaşım Toplantısı

IHA
16.10.2015 - 09:22Son Güncelleme :

BASIN İLETİŞİM BİRİMLERİ TOPLANTISI

IHA

4. Basın ve İletişim Birimleri Gelişimsel Yaklaşım toplantısı gerçekleşti.
Türkiye Kamu Hastaneleri Kurum Başkanı Yrd. Doç. Hakkı Yeşilyurt’un katılımlarıyla gerçekleşen toplantıya; Destek ve İdari Hizmetler Kurum Başkan Yardımcısı Mehmet Atasever, İletişim Daire Başkanı Ali Özhan, Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ayhan Uludağ ve 89 Genel Sekreterlik Basın ve İletişim Birim sorumluları katılırken Erzurum’u Genel Sekreterlik Basın Danışmanı Emrah İspirli temsil etti.
Türkiye Kamu Hastaneleri Kurum Mevlana Salonunda gerçekleşen toplantı da Kurum Başkanı Yrd. Doç. Dr. Hakkı Yeşilyurt ve İletişim Daire Başkanı Ali Özhan birer konuşma yaptı.
Toplantıda konuşan Türkiye Kamu Hastaneleri Kurum Başkanı Yrd. Doç. Dr. Hakkı Yeşilyurt, illerde basın ve iletişim sorumlularının her şeyden haberdar olacağını vurgulayarak, sağlık haberlerinin sunumunda önceliğin basın sorumlularında olduğunu söyledi. Hizmet odaklı çalışmanın altını çizen Yeşilyurt, hizmet sunumunda erişim, kalite, verimlilik ve sürdürülebilirlik olmasının çok önemli olduğunu aktardı.
Türkiye Kamu Hastaneleri Kurum Başkanı Yrd. Doç. Dr. Hakkı Yeşilyurt iletişim ve haber paylaşım konusunda görevlendirilen basın danışmanlarının basına sağlıklı ve hızlı haber sunma konusunda ellerinden gelenin en iyisini yapmaları gerektiğini söyledi.
Yapılan konuşmaların ardından birçok eğitimcinin katılımlarıyla sağlıklı haber paylaşımı konusunda sunumlar yapıldı.
Toplantı sonunda TKHK Başkanı Yard.Doç.Dr.Hakkı Yeşilyurt tarafından il basın danışmanlarına çalışmalarından dolayı teşekkür belgeleri verildi.
TKHK iletişim Daire Başkanlığı haber sistemine, veri girişi sıralamasında Erzurum 89 il Genel Sekreterliği içerinde haber aktarımında ilk sıralarda yer aldı.
Erzurum İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof.Dr. Fazlı Erdoğan yaptığı açıklamada; “Basının sağlıkta önemi tartışılmaz bir gerçektir. İl Sağlık Müdürlüğümüz Halk Sağlığı Müdürlüğümüz ve Genel Sekreterliğimiz bünyelerinde gerçekleşen sağlık ta dönüşüm ve yükseliş ataklarını halkımızla hızlı paylaşma konusunda kurduğumuz basın iletişim birimlerimiz bir köprü görevi üstlenmiştir. Erzurum sağlık sunumu haber veri girme sıralamasında ilk sıralarda yer almıştır. sekretaryamız sağlık hizmetlerinin gerek Erzurum’a, bölgemize,Türkiyemize hatta tüm Dünyaya sunumunda bizlere her zaman destek olan kıymetli Erzurum basınına hizmetlerimizi anlatımımız konusunda katkılarından dolayı teşekkür etmek istiyorum.” dedi.
Prof.Dr.Erdoğan, “Hedefimiz Erzurum un sağlıkta dönüşümle yükselişini en iyi şekilde aktarıp hasta memnuniyetimizi zirveye taşıyarak daha iyi yerlere gelmektir.” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İl Genel Sekreterlikleri Basın İletişim Birimleri 4. Gelişimsel Yaklaşım Toplantısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 16 Ekim 2015 tarihinde saat 09 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İl Genel Sekreterlikleri Basın İletişim Birimleri 4. Gelişimsel Yaklaşım Toplantısı haberi güncellenecektir.

  ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Ekim 2017, Cumartesi
  • İmsak
   04:45
  • Guneş
   06:24
  • Öğle
   12:11
  • İkindi
   15:11
  • Akşam
   17:36
  • Yatsı
   19:03
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı