Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Türkiye-İzlanda maçı saat kaçta hangi kanalda?

A Milli Basketbol Takımımız'ın Avrupa Şampiyonası'nda 2. tura çıkıp çıkmayacağı bugünkü maçlardan sonra belli olacak. Türkiye, TSİ 22.00'de İzlanda ile karşılaşacak. Maç, NTV Spor'dan naklen yayınlanacak. Grubumuzda günün programı ve 2. tura çıkma olasılıkları şöyle...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İtalya, millilerimize kaybetmesinin ardından çıktığı 3 karşılaşmayı da kazanınca bir anda liderlik mücadelesi verecek pozisyona geldi. Grupta kayıpsız yoluna devam eden Sırbistan ise grubu lider tamamlayabilmek için son maçında İtalya’yı mağlup etmek zorunda.

Türkiye-İzlanda maçı saat kaçta hangi kanalda
ALMANYA 'TAMAM YA DA DEVAM' MAÇINDA
Berlin’de turnuvaya ev sahipliği yapan Almanya, grubun zayıf halkası İzlanda’yı devirdikten sonra çıktığı 3 maçtan da mağlubiyetle ayrıldı. İtalya ve Sırbistan’a mağlup olan İspanya ise grubun son maçında Almanya karşısına “Tamam ya da devam!” maçına çıkacak.

Türkiye-İzlanda maçı saat kaçta hangi kanalda 8 TAKIM 2. TUR VİZESİ ALDI

GRUPTAN ÇIKMA ŞANSIMIZ ÇOK YÜKSEK
Grubun son maçında İzlanda ile karşılaşacak 12 Dev Adam’ın grubu kaçıncı sırada bitireceği ise gruptaki diğer maçların sonuçlarına göre şekillenecek. Millilerimiz, İzlanda’yı geçmesi durumunda gruptan kesin olarak çıkarken konumunu belirleyecek 4 ihtimal bulunuyor.

Türkiye-İzlanda maçı saat kaçta hangi kanalda
SIRBİSTAN VE ALMANYA KAZANIRSA...
Sırbistan–İtalya ve Almanya–İspanya maçları, millilerimizin konumunda belirleyici rol oynayacak. Son maçlardan Sırbistan ve Almanya galibiyetle ayrılırsa millilerimiz grubu 2. sırada bitirecek. Eğer Sırbistan galibiyetine İspanya eklenirse millilerimiz bu sefer 4. olarak B Grubu’ndan çıkacak.

5. maçlardan çıkacak İtalya ve Almanya galibiyetleri ise 12 Dev Adam’ı grupta 3. sıraya oturtacak. Gruptaki son ihtimal ise İtalya ve İspanya’nın karşılaşmalarını kazanmasıyla oluşacak. Bu ihtimalde de milliler 4. olarak Fransa yolunu tutacak. (basketdergisi)


Bunları da Beğenebilirsiniz