DENİZLİ HABERLERİ

Türkiye İş Dünyasının Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy Denizli’de

IHA
21.10.2015 - 15:26Son Güncelleme :

ATASOY, VALİ ŞÜKRÜ KOCATEPE İLE DENİZLİ'DEKİ GELİŞMELER HAKKINDA FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU

IHA

Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy bir dizi temaslarda bulunmak üzere Denizli’ye hareket etti.
İş Kadını Nezaket Emine Atasoy Denizli’nin önemli ekonomik Sivil Toplum Kuruluşları ile bir araya gelerek şehrin ekonomisini hakkında fikir alışverişinde bulundu. Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy Denizli’ye yaptığı ziyarette Denizli Valisi Şükrü Kocatepe’yi Valilik makamında ziyaret etti.
Nezaket Eine Atasoy Valilik makamında yaptığı konuşmasında Türkiye’nin en önemli şehirlerinden birisi olan Denizli’de bulunmaktan dolayı duymuş olduğu memnuniyeti dile getirdi. Atasoy, "Denizli şehri Turizmiyle, Tarımsal faaliyetleriyle hızla gelişen tekstil yatırımlarıyla, sanayi yatırımlarıyla ülkemizin en önemli şehirlerinden birisi olmuştur" dedi. Genel Başkan Nezaket Emine Atasoy, Denizli Valisi Şükrü Kocatepe’yi ziyaretinde özellikle son 10 yılda hükumet tarafından Denizli’ye yapılan yatırımlardan bahsederek, "İnanıyorum ki Denizli şehri önümüzdeki yıllarda yakalamış olduğu büyüme oranı ve istikrarını hızla devam ettirecektir" dedi.
Denizli Valisi Şükrü Kocatepe Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konefederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy’u kabulünde yaptığı konuşmasında Denizli’ye yaptığı ziyaret için teşekkür etti. Vali Şükrü Kocatepe, Denizli’nin tekstil, turizm ve tarihi yerleri ve tarımsal faaliyetleri ve sanayi yatırımları hakkındaki fikir ve görüşlerini Atasoy ile paylaştı.
Vali Şükrü Kocatepe "Denizli’nin ithalat ve ihracatıyla sanayisiyle, ekonomisi ile hızlı bir şekilde büyümektedir ve büyümeye devam edecektir" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Denizli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Denizli ilinden Türkiye İş Dünyasının Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy Denizli’de hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 21 Ekim 2015 tarihinde saat 15 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Türkiye İş Dünyasının Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy Denizli’de haberi güncellenecektir.

  DENİZLİ NAMAZ VAKİTLERİ
  23 Ekim 2017, Pazartesi
  • İmsak
   05:36
  • Guneş
   07:13
  • Öğle
   12:59
  • İkindi
   16:01
  • Akşam
   18:24
  • Yatsı
   19:49
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı