KIRKLARELİ HABERLERİ

Türkiye ikincisi Sinem Yalap, Milli Eğitim Müdürü Aşım’ı ziyaret etti

DHA
26.04.2017 - 11:22Son Güncelleme :
DHA

Vahit İŞBAŞARAN/KIRKLARELİ,(DHA)- TAEKWONDO’da Türkiye ikincisi olan Kırklareli Bilal Yapıcı Spor Lisesi öğrencisi Sinem Yalap, Okul Müdürü Önder Köse ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Murat Aşım’ı ziyaret etti.

Ziyarette, başarılarından dolayı Sinem Yalap’ı kutlayan İl Milli Eğitim Müdürü Murat Aşım başarılarının devamını dileyerek, sportif ve kültürel faaliyetleri çok önemsediklerini, akademik başarının yanı sıra ile kazandırılan sportif ve kültürel faaliyetlerdeki derecelerin de kendilerini mutlu ettiğini dile getirdi. Adana ilinde düzenlenen ‘Liseler  arası Taekwondo Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda 52 kiloda Kırklareli’ni temsil eden Bilal Yapıcı Spor Lisesi öğrencisi  Sinem Yalap, Türkiye 2’ncisi oldu. 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırklareli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırklareli ilinden Türkiye ikincisi Sinem Yalap, Milli Eğitim Müdürü Aşım’ı ziyaret etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Nisan 2017 tarihinde saat 11 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Türkiye ikincisi Sinem Yalap, Milli Eğitim Müdürü Aşım’ı ziyaret etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı