Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Türkiye için iki yıl sancılı geçecek

  Aynur Tartan
  15 Haziran 2013 - 00:00Son Güncelleme : 14 Haziran 2013 - 20:29

  Ülke olarak zor bir süreçten geçiyoruz… Olaylar, yaşananlar, ekonomik dalgalanmalar… Tüm bunları önceden tahmin edebilir miydik? Evet edebilirdik. Ünlü astrolog Şenay Yangel, 10 Mayıs’ta yazdığı yazıyla tüm bunları tahmin etti. Peki şimdi ne olacak?

  Türkiye'nin burcu nedir?

  NE DEMİŞTİ?

  10 Mayıs’ta meydana gelen Güneş tutulması daima yeni aydır.

  Dikkatli olunması gereken çok hassas bir süreç. Alışkanlıklarımızı, egomuzu ve ‘sadece ben haklıyım’ duygumuzu kontrol edip, adil ve anlayışlı davranarak hareket edersek yıkıcı etkileri olumlu enerjiye dönüştürebiliriz.

  21 Aralık 2012 ile girdiğimiz yeni dönem çıkardığımız haritalara göre bu tarihin uyanış dönemi olduğunun göstergesidir. Mayıs ayında ekonomide yaşanacak ani değişimler ve siyasi gerginlikler yine bu tutulmanın etkileri arasında.

  Türkiye’de siyasi gerginlikler ve gizli terörist örgütlerin saldırıları ile meydana gelebilecek acı olaylar yaşanabilir. Uluslararası siyasette yaşanacak gelişmeler ve halkı da içine alan kararların alınması gündemde yoğun tartışma yaratabilir.

  Hükümet ve halkı karşı karşıya getirebilecek olaylar söz konusu olabilir.

  Türkiye’nin horoskopunda Güneş Akrep burcundadır. Yani Türkiye Akrep burcudur.

  Nasıl bir sürece giriyoruz?

  Sonbaharda normal seçim sürecini değiştirecek bazı gelişmeler yaşanabilir. Bu konudaki en etkili faktör toplumsal olaylar. Önümüzdeki iki yıl oldukça sancılı bir dönem. Hükümetin değişmesi için birçok etken söz konusu olacak. Komşu ülkelerle yaşanacak gerginlikler ve savaş sinyalleri de yine bu sürecin işaret ettikleri arasında.

  Türkiye'yi, sanatçıları, liderleri, gençleri, bizleri neler bekliyor?

  Liderler iktidarda kalmayı arzulayacak ve bu yönde çaba sarf edecekler. Bu tavır da onları halk tarafından sevilmeyen kişilere dönüştürecek. Sanatçılar ve gençler yaklaşık üç yıl sürecek bir mücadelenin içine girecekler. Zamanla yavaş ama sürekli bir iyileşme yaşanacak. Bu yıl ağustos ayının ortalardan itibaren eylül ayı da dâhil olmak üzere bazı olumlu gelişmeler yaşanacak…

  Liderler gökyüzünden gelen mesajları nasıl değerlendirdiler?

  Gökyüzü, liderlerin mesajları tam olarak algılayamadıklarına işaret ediyor. Gökyüzü, bir rejim ya da bir liderin sonuna işaret olarak değerlendirilebilecek mesajlar veriyor. Bu işareti değişikliğe giden yolda girdiğimiz bir dönemeç olarak da değerlendirebiliriz.

  Türkiye için iki yıl sancılı geçecek

  Güzel günler görecek miyiz?

  2016 yılından sonra istikrarlı ve yenilikçi bir süreç başlayacak. Hepimiz bu sürecin içinde yer alacağız. Seçimlerimize, tutumumuza ve tercihlerimize göre ya sınavı geçeceğiz ya da sınıfta kalacağız…

  Türkiye’nin nasıl bir yıldız haritası var?

  Türkiye’nin horoskopunu incelediğimde 2 yıl boyunca bir inşa sürecine gireceğimizi gördüm. Daha liberal ve müreffeh bir ülke olacağız.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı