MALATYA HABERLERİ

Türkiye Hokey Federasyonu Malatya İl Temsilciliğine Yıldırım Atandı

IHA
29.10.2015 - 15:16Son Güncelleme :

TÜRKİYE HOKEY FEDERASYONU MALATYA İL TEMSİLCİLİĞİNE KADİR YILDIRIM GETİRİLDİ.

IHA

Türkiye Hokey Federasyonu Malatya İl Temsilciliğine Kadir Yıldırım getirildi.
18 Ekim 2013 tarihi itibariyle Hokey Federasyonu Malatya Temsilciğine atandığını belirten Kadir Yıldırım, Malatya’da hokey sporunun gelişmesi adına çalışmalar yapacaklarını söyledi.
Malatya’da uzun yıllar yaptığı diş teknisyenliğinin yanında küçük yaşlardan itibaren spora olan düşkünlüğü ile tanınan Yıldırım’ın tekvandoda 4. Dan ve Siyah Kemer unvanı bulunuyor. Tekvando hocalığı yapmaya da başlayan Yıldırım, 2005 yılında Türkiye Tekvando Basın Kurulu üyeliğine seçildi. Malatyalı gençlere sporu sevdirmek için Malatya’da yayın yapan televizyonlarda Amatör Spor Programları yapan Kadir Yıldırım bir yandan da basın dünyasında aktif yer almaya başladı. 2005 yılında Kanal Malatya Televizyonu’nda Genel Müdürlük görevini üstlenen Yıldırım, 2007 yılında ise aikido sporu Malatya il temsilciliği görevini yürütmeye başladı. 2008 yılından beri Gazeteciler Cemiyeti Üyesi olan Kadir Yıldırım, 2009 yılından itibaren Malatya Belediyesi Spor Kurulu Yönetim Kurulu üyeliğinde bulunuyor.
Malatya Kent Konseyi Spor Çalışma Grubu temsilciliği görevini de üstlenen Yıldırım 2014 yılında ise Alişar Köyü Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı oldu. Yıldırım, 18 Ekim 2015 gününden itibaren ise Türkiye Hokey Federasyonu Malatya İl Temsilciliğine getirildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden Türkiye Hokey Federasyonu Malatya İl Temsilciliğine Yıldırım Atandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 15 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Türkiye Hokey Federasyonu Malatya İl Temsilciliğine Yıldırım Atandı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı