GeriSpor Türkiye futbol liglerinde toplu sonuçlar
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Türkiye futbol liglerinde toplu sonuçlar

Birinci, İkinci ve Üçüncü Futbol Liglerine, bugün yapılan maçlarla devam edildi.

Alınan sonuçlar şöyle:

BİRİNCİ LİG

Adanaspor-Gaziantepspor................................( 0 - 1 )

Siirt Jet-Pa Spor-Samsunspor...........................( 1 - 2 )

Yimpaş Yozgatspor-Erzurumspor..........................( 4 - 0 )

İKİNCİ LİG 1. GRUP

Kardemir Karabükspor-Bakırköyspor......................( 5 - 0 )

Sarıyer-Çanakkale Dardanelspor.........................( 1 - 1 )

Kartalspor-Mersin İdmanyurdu...........................( 1 - 1 )

Sakaryaspor-Kombassan Konyaspor........................( 0 - 3 )

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-İstanbul Büyükşehir Bld( 1 - 2 )

2. GRUP

Aydınspor-Göztepe......................................( 1 - 2 )

Karşıyaka-Yeni Nazillispor.............................( 1 - 0 )

Yeni Salihlispor-İzmirspor.............................( 2 - 2 )

Ispartaspor-Yeni Turgutluspor..........................( 3 - 2 )

Altay-Bucaspor.........................................( 2 - 0 )

3. GRUP

Güngören Belediyespor-Hacılar Erciyesspor..............( 0 - 1 )

Kayserispor-Üsküdar Özsahrayıceditspor.................( 5 - 1 )

Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor-Gaziosmanpaşaspor.....( 1 - 0 )

Hatayspor-Çorluspor....................................( 1 - 0 )

Konya Mobellaspor-Kırklarelispor.......................( 1 - 1 )

4. GRUP

Darıca Gençlerbirliği-Şekerspor........................( 1 - 1 )

Türk Telekomspor-Sivasspor.............................( 2 - 0 )

Düzcespor-Akçaabat Sebatspor...........................( 4 - 1 )

Gümüşhane Doğanspor-Artvin Hopaspor....................( 2 - 1 )

Amasyaspor-Boluspor....................................( 3 - 0 )

5. GRUP

Cizrespor-Şanlıurfaspor................................( 2 - 2 )

MKE Kırıkkalespor-Elazığspor...........................( 1 - 0 )

Batman Petrolspor-Diyarbakırspor.......................( 0 - 2 )

ÜÇÜNCÜ LİG 1. GRUP

Elazığ Belediyespor-Kurtalanspor.......................( 4 - 1 )

Nusaybin Demirspor-Mardinspor..........................( 0 - 1 )

Muşspor-Batman Karşıyakaspor...........................( 0 - 2 )

Genç Telekomspor-Bismil Birlikspor.....................( 1 - 1 )

Diyarbakır Telekomspor-Batman Demirspor................( 2 - 1 )

Hakkarispor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor( 2 - 1 )

Silopi Cudispor-Yüksekova Cilospor.....................( 2 - 1 )

2. GRUP

Ünyespor-Doğubayazıt Karabulak Gençlik.................( 2 - 2 )

Trabzon Telekmospor-Orduspor...........................( 1 - 1 )

Bayburtspor-Bulancakspor...............................( 1 - 1 )

Erzincanspor-Arsinspor.................................( 0 - 0 )

Ofspor-Rize Çayspor....................................( 2 - 0 )

Giresunspor-Iğdır Belediyespor.........................( 1 - 1 )

Termespor-D.Ç.Divriğispor..............................( 0 - 1 )

3. GRUP

Silifkespor-Ceyhanspor.................................( 2 - 0 )

Kozan Belediyespor-Adana Demirspor.....................( 1 - 5 )

Adıyamanspor-Osmaniyespor..............................( 3 - 1 )

Kilis Belediyespor-Malatya Belediyespor................( 1 - 0 )

Niğdespor-İskenderunspor...............................( 3 - 1 )

Şanlıurfa Belediyespor-Kahramanmaraşspor...............( 2 - 2 )

İçel Mezitlispor-Nevşehirspor..........................( 3 - 0 )

4. GRUP

Zonguldakspor-Turhalspor...............................( 0 - 0 )

Tokatspor-Kastamonuspor................................( 2 - 0 )

Akçakocaspor-Etimesgut Belediyespor....................( 2 - 0 )

Çorumspor-Kırşehir PETLAS Spor.........................( 1 - 1 )

Altındağ Belediyespor-Karadeniz Ereğlispor.............( 2 - 1 )

5. GRUP

Alanyaspor-Kepez Belediyesi GENPA Spor.................( 1 - 2 )

Karamanspor-Sidespor...................................( 2 - 1 )

Kemerspor-ASKİ Spor....................................( 2 - 1 )

Uşakspor-Eskişehir Şekerspor...........................( 1 - 1 )

Seydişehir Eti Alüminyumspor-Petrolofisi...............( 0 - 0 )

Çubukspor-Kütahyaspor..................................( 1 - 1 )

ESKİ Spor-EGSAŞ Aksarayspor............................( 5 - 1 )

6. GRUP

Muğlaspor-Fethiyespor..................................( 3 - 1 )

Mustafakemalpaşaspor-Kuşadasıspor......................( 0 - 1 )

Dalaman Kağıtspor-Balıkesirspor........................( 4 - 1 )

Yeni Milasspor-Torbalı Belediyespor....................( 1 - 1 )

Bursa Merinosspor-Soma Linyitspor......................( 3 - 2 )

Akhisar Belediyespor-Aliağa PETKİM Spor................( 1 - 0 )

Bergama Belediyespor-Vestel Manisaspor.................( 2 - 1 )

Ayvalıkgücü Belediyespor-Marmarisspor..................( 0 - 1 )

7. GRUP

Eyüpspor-Bilecikspor...................................( 2 - 1 )

İnegölspor-Nişantaşıspor...............................( 7 - 1 )

Ayazağaspor-Beykoz 1908................................( 1 - 1 )

Mudurnuspor-Pendikspor.................................( 2 - 1 )

İzmit Bekirpaşaspor-TOFAŞ..............................( 3 - 2 )

Üsküdar Anadolu-Körfez Belediyespor....................( 2 - 0 )

8. GRUP

Fatih Karagümrük-Alibeyköyspor.........................( 3 - 1 )

Tekirdağspor-Yıldırımbosnaspor.........................( 0 - 2 )

Tepecik Fıratpenspor-Zeytinburnuspor...................( 1 - 1 )

Bayrampaşa Altıntepsispor-Geliboluspor.................( 4 - 0 )

Lüleburgazspor-İstanbul Beşyüzevlerspor................( 3 - 0 )

Küçükköyspor-Gönenspor.................................( 2 - 1 )

Çanspor-Edirnespor.....................................( 1 - 9 )

Beylerbeyi-Kasımpaşa...................................( 0 - 1 )

Yorumları Göster
Yorumları Gizle