GeriSpor Türkiye Futbol liglerinde toplu sonuçlar
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Türkiye Futbol liglerinde toplu sonuçlar

Birinci, İkinci ve Üçüncü Futbol Liglerine, bugün yapılan maçlarla devam edildi.

Alınan sonuçlar şöyle:

BİRİNCİ LİG

Gençlerbirliği-Bursaspor...............................( 0 - 1 )

Yimpaş Yozgatspor-Trabzonspor..........................( 1 - 1 )

Siirt Jet-Pa Spor-Erzurumspor..........................( 1 - 1 )

İstanbulspor-Samsunspor................................( 0 - 0 )

Denizlispor-Kocaelispor................................( 2 - 1 )

İKİNCİ LİG 1. GRUP

Kartalspor-Bakırköyspor................................( 0 - 0 )

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-Çanakkale Dardanelspor.( 2 - 1 )

Sakaryaspor-Kardemir Karabükspor.......................( 2 - 1 )

Sarıyer-Kombassan Konyaspor............................( 1 - 2 )

Mersin İdmanyurdu-İstanbul Büyükşehir Belediyesi.......( 1 - 3 )

2. GRUP

Yeni Nazillispor-İzmirspor.............................( 0 - 2 )

Göztepe-Eskişehirspor..................................( 2 - 0 )

Bucaspor-Yeni Salihlispor..............................( 1 - 1 )

Yeni Turgutluspor-Karşıyaka............................( 1 - 1 )

Ispartaspor-Aydınspor..................................( 2 - 2 )

3. GRUP

Gaziosmanpaşaspor-Hacılar Erciyesspor..................( 5 - 3 )

Konya Mobellaspor-Üsküdar Özsahrayıceditspor...........( 3 - 1 )

Güngören Belediyespor-Hatayspor........................( 2 - 2 )

Kayserispor-Çorluspor..................................( 7 - 1 )

Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor-Kırklarelispor........( 5 - 0 )

4. GRUP

Akçaabat Sebatspor-Şekerspor...........................( 0 - 2 )

Amasyaspor-Sivasspor...................................( 0 - 1 )

Darıca Gençlerbirliği-Gümüşhane Doğanspor..............( 1 - 0 )

Türk Telekomspor-Artvin Hopaspor.......................( 2 - 0 )

Düzcespor-Boluspor.....................................( 0 - 1 )

5. GRUP

MKE Kırıkkalespor-Şanlıurfaspor........................( 0 - 0 )

Vanspor-Ağrıspor.......................................( 4 - 0 )

Cizrespor-Batman Petrolspor............................( 0 - 0 )

Malatyaspor-Diyarbakırspor.............................( 1 - 0 )

ÜÇÜNCÜ LİG 1. GRUP

Elazığ Belediyespor-Batman Karşıyakaspor...............( 1 - 1 )

Nusaybin Demirspor-Bismil Birlikspor...................( 2 - 0 )

Muşspor-Batman Demirspor...............................( 2 - 1 )

Genç Telekomspor-Yüksekova Cilospor....................( 4 - 0 )

Diyarbakır B.Şehir Beled.DİSKİ-Bitlis Özgüzelderespor..( 3 - 1 )

Hakkarispor-Kurtalanspor...............................( 1 - 0 )

Batman Belediyespor-Mardinspor.........................( 0 - 1 )

Silopi Cudispor-Diyarbakır Telekomspor.................( 2 - 0 )

2. GRUP

Ünyespor-Çarşamba Belediyespor.........................( 2 - 1 )

Trabzon Telekomspor-Bulancakspor.......................( 3 - 1 )

Bayburtspor-Pazarspor..................................( 1 - 0 )

Ofspor-D.Ç.Divriğispor.................................( 1 - 0 )

Giresunspor-Doğubayazıt Karabulak Gençlik..............( 1 - 1 )

Termespor-Orduspor.....................................( 0 - 0 )

3. GRUP

Silifkespor-Adana Demirspor............................( 1 - 0 )

Kozan Belediyespor-Malatya Belediyespor................( 2 - 3 )

Adıyamanspor-İskenderun Demirçelikspor.................( 3 - 0 )

İskenderunspor-Kahramanmaraşspor.......................( 1 - 1 )

Niğdespor-Nevşehirspor.................................( 0 - 0 )

Şanlıurfa Belediyespor-Ceyhanspor......................( 2 - 0 )

4. GRUP

Zonguldakspor-Kastamonuspor............................( 1 - 1 )

Tokatspor-Saran Keskinspor.............................( 3 - 2 )

Akçakocaspor-Merzifonspor..............................( 0 - 1 )

Kırşehir PETLAS Spor-Karadeniz Ereğlispor..............( 4 - 2 )

Çorumspor-Ankara Demirspor.............................( 1 - 1 )

Altındağ Belediyespor-Turhalspor.......................( 4 - 4 )

5. GRUP

Alanyaspor-ASKİ Spor...................................( 2 - 0 )

Karamanspor-Eskişehir Şekerspor........................( 2 - 2 )

Kemerspor-Petrolofisi..................................( 1 - 1 )

Uşakspor-Afyonspor.....................................( 0 - 0 )

Kütahyaspor-EGSAŞ Aksarayspor..........................( 0 - 0 )

Çubukspor-Konya Kartalıspor............................( 3 - 0 )

ESKİ Spor-Kepez Belediyesi GENPA Spor..................( 2 - 2 )

6. GRUP

Muğlaspor-Balıkesirspor................................( 2 - 1 )

Mustafakemalpaşaspor-Torbalı Belediyespor..............( 1 - 3 )

Dalaman Kağıtspor-Soma Linyitspor......................( 1 - 2 )

Yeni Milasspor-Aliağa Belediyespor.....................( 2 - 1 )

Aliağa PETKİM Spor-Vestel Manisaspor...................( 2 - 1 )

Akhisar Belediyespor-Marmarisspor......................( 0 - 1 )

Bergama Belediyespor-Fethiyespor.......................( 7 - 0 )

Ayvalıkgücü Belediyespor-Kuşadasıspor..................( 1 - 0 )

7. GRUP

Eyüpspor-Beykoz 1908...................................( 3 - 0 )

İnegölspor-Pendikspor..................................( 0 - 0 )

Ayazağaspor-Körfez Belediyespor........................( 3 - 0 )

TOFAŞ-Yalovaspor.......................................( 2 - 3 )

İzmit Bekirpaşaspor-Sapancaspor........................( 0 - 2 )

Bilecikspor-İstanbul Maltepespor.......................( 3 - 1 )

Üsküdar Anadolu-Mudurnuspor............................( 1 - 0 )

8. GRUP

Fatih Karagümrük-Zeytinburnuspor.......................( 0 - 1 )

Tekirdağspor-Geliboluspor..............................( 0 - 1 )

Tepecik Fıratpenspor-İstanbul Beşyüzevlerspor..........( 2 - 0 )

Bayrampaşa Altıntepsispor-Bandırmaspor.................( 0 - 0 )

Gönenspor-Edirnespor...................................( 1 - 1 )

Çanspor-Alibeyköyspor..................................( 1 - 3 )

Beylerbeyi-Yıldırımbosnaspor...........................( 1 - 1 )

Yorumları Göster
Yorumları Gizle