Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Türkiye favori

Avusturya Milli Takımı'nın 'Yaşlı kurt' lakaplı teknik direktörü, ‘‘Türkiye favori. Fakat biz sürpriz peşindeyiz. Viyana'daki karşılaşmada sahamıza saklanmayacağız, mümkün oldukça agresif ve açık futbol sergilemeye çalışacağız’’ dedi.

Hakan ESKİÖNCÜ/ VİYANA
SON GÜNCELLEME
SAVAŞACAĞIZ

Avusturya Milli Takım'ının teknik patronu ve F.Bahçe'nin eski çalıştırıcısı Otto Bariç ilginç bir açıklama yaptı. Türk futbolunun son yıllardaki başarısını yakından takip ettiğini belirten Bariç, ‘‘Türkiye'nin son yıllardaki yükselen başarısı, baraj maçları öncesi Türkleri favori konumuna getiriyor. Viyana'daki karşılaşmada sahamıza saklanmayacağız, mümkün oldukça agresif ve açık futbol sergilemeye çalışacağız.

SEYİRCİ FAKTÖRÜ

Türk Milli Takımı'nın kişisel çok yetenekli bir ekipten oluştuğunu biliyorum. Mutlaka önlem alacağız. İstanbul'daki maçta, ateşli Türk seyircilerinin takımlarına sonuna kadar destek olacaklarının farkındayım’’ dedi. Bariç şöyle konuştu: ‘‘İsrail maçında genç bir takımla mücadele ettik. Milli takım olarak yeni bir sayfa açmış oluyoruz. Bu ekibin Türkler'e karşı da başarılı olacağını tahmin ediyorum.’’

Bunları da Beğenebilirsiniz