« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Türkiye daha erken

Milli futbolcu Halil Altıntop, Türkiye'den gelen transfer tekliflerinin kendilerini mutlu ettiğini belirterek, "Ancak daha erken. Türkiye'ye iki veya 3 yıl sonra gelebiliriz" dedi.

NAMIK KEMAL KILINÇ - ANTALYA / DHA
SON GÜNCELLEME

Bir hafta sürecek kamp için Antalya'nın Serik İlçesi'ne bağlı Belek Beldesi'nde bulunan Sueno Golf Otel'e gelen teknik direktörlüğünü Galatasaray'ın eski teknik direktörü Michael Skibbe'nin yaptığı Alman E. Frankurt takımının kampı sürüyor. Takımın oyuncularından ve aynı zamanda milli takımımızın da başarılı oyuncusu Halil Altıntop, takımında başarılı bir sezon geçirdiğini belirtti.

Altıntop, kendisi ve kardeşi Hamit'e Türkiye'den gelen transfer tekliflerinin kendilerini mutlu ettiğini belirterek, "Ancak, daha erken. Türkiye'den gelen transfer tekliflerini iki veya 3 yıl sonra değerlendirebiliriz" diye konuştu.

Kendisiyle birlikte takımında 4 Türk oyuncunun bulunduğunu da belirten Altıntop, şunları söyledi:

"Takımımda Cenk Tosun, Ümit Korkmaz ile birlikte oynuyoruz. A takımda idmanlara çıklmaya başlayan 18 yaşındaki kaleci Aykut Özer ise gelecekte adından çok söz ettirecek bir yetenek. Alman liginde çok sayıda Türk oyuncunun bulunmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Nuri Şahin'in, yapılan ankette Bundesliga liginde ilk yarıda en başarılı futbolcu seçilmesi bizim için büyük gurur kaynağı oldu."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.