« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Türkiye bunu konuşuyor! Pereira mı, Van Persie mi haklı?

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira'nın, dünyanın en şöhretli golcülerinden Robin van Persie'yi yedek bırakmakta ısrar etmesi Beşiktaş derbisine de damga vurdu. hurriyet.com.tr de Türkiye'nin konuştuğu bu olay için anket düzenledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Bursaspor maçında oyuna soktuğu sırada kendisini tersleyen ve karşılaşma sonrasında, "Yedek kaldığım için mutlu değilim" açıklamasını yapan Robin van Persie'yi, Beşiktaş derbisinde de ilk 11'e almadı.

Kariyerinde Arsenal ve Manchester United gibi dünya devleri bulunan ve İngiltere Premier Ligi'nde gol krallığı kazanan Hollandalı yıldız, Atatürk Olimpiyat Stadı'ndaki derbinin son 30 dakikasında forma şansı buldu. Ve ilginçtir; tıpkı Bursaspor maçında olduğu gibi, topla buluştuğu ilk pozisyonda gol atmayı başardı.

Türkiye bunu konuşuyor Pereira mı, Van Persie mi haklı DERBİYE DAMGA VURAN O AN...

Pereira ile Van Persie arasında yaşanan bu gerilim futbolseverlerin en çok konuştuğu olaylar arasına girdi. Herkes, "Pereira mı haklı, Van Persie mi?" sorusuna kendi penceresinden yanıt veriyor. hurriyet.com.tr de Türkiye'nin konuştuğu bu olay için anket düzenledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz