« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Türkiye böyle başarı öyküsü görmedi

TFF 2. Lig ekibi Pursaklarspor'un golcü oyuncusu Serdar Gökkaya'ya, İngiltere Premier Lig takımlarından Birmingham City'nin talip olduğu bildirildi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Pursaklarspor Genel Menajeri Erkan Özbey, yaptığı açıklamada, sezon başında Hollanda'nın Heracles Almelo takımından transfer ettikleri 21 yaşındaki Serdar Gökkaya'nın uzun süredir Birmingham City tarafından takip edildiğini söyledi.

Birminginham City yöneticilerinin ligde 5, kupada da 2 golü bulunan oyuncunun menajeriyle görüştüğünü belirten Özbey, kulüp olarak şu an resmi teklifi beklediklerini ifade etti.

Özbey, Serdar Gökkaya'nın çok yetenekli bir oyuncu olduğunun altını çizerek, “İngiliz takımı Serdar'ı daha önce Heracles Almelo takımınında da takip ediyormuş. Gelecek vadeden bir oyuncu. Serdar'ın önümüzdeki yıllarda isminden sıkça bahsettireceğine inanıyorum” dedi.

Bu arada, Hollanda'da tatilde olduğu belirtilen Serdar Gökkaya'yı, Birmingham City'nin yanı sıra Turkcell Süper Lig takımlarından İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un da transfer etmek istediği kaydedildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler