« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Türkiye beni 10 yıl sonra anlar

Trabzonspor Teknik Direktörü, “F.Bahçe’nin sorumlu kişisine giderek, başarı diledim. Herhalde o mesajı Türkiye’nin anlaması için bir 10 yıl geçmesi lazım” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

MEHMET Ali Yılmaz Yılmaz Tesisleri’nde düzenlediği toplantıda, basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, gündemdeki konulara açıklık getirdi. Bordo mavili takımın tecrüceli çalıştırıcısı, son oynanan Fenerbahçe maçı öncesinde sarı lacivertli ekibin teknik patronu Aykut Kocaman’a başarı dilemesiyle ilgili, “Futbolda ayak oyunları var. Medyada benimle ilgisi olmayan şekilde gündemde olmamı doğru bulmuyorum. Ben bunu düzeltmek için elimden geleni yapıyorum. Tüm bunlara son noktayı Fenerbahçe maçında koydum. İçerisinde olmadığım konular için, Fenerbahçe’nin sorumlu kişisine gidip, maç öncesi başarı diledim. Herhalde o mesajı Türkiye’nin anlaması için bir 10 yıl daha geçmesi lazım. 10 yıl sonra anlarlar, konuşurlar. Benim değiştiğimi de 10 yıl sonra anlarlar” diye konuştu.
Puan avantajına güvenmedik
Rakiplerin yalnızca saha içinde değil, daha dışında da kendileriyle uğraştığını, sözlerine ekleyen Güneş, “Avantajımızı kaybettik ama biz avantajımıza güvenmedik. Avantajımızın tümünü de kaybetsek bu yarışta önde olacağımızı gösterdik. Artıları olan bir takım olarak bundan sonra  yapacaklarımız için gücümüzün olduğunu söylüyorum. Ama bu gücümüzü yıkmak veya  onu olumsuz etkilemek için birtakım savaşlar olabilecektir.

SAHA İÇİNDE KALACAĞIZ

“Sizinle uğraşan rakipler sadece saha içinde değil, saha dışında da uğraşabilirler. Ama biz hep saha içinde kalmak istiyoruz. Benim de bütün gayretim bu. Mesajları onun için veriyorum. Ama bu mesajları vermemin  anlamsız olduğunu şimdi daha çok net görüyorum” ifadelerini kullandı.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler