SİNOP HABERLERİ

Türkelili öğrencilerin kompozisyon ve resim başarısı

AA / Yunus Celal
27.02.2016 - 13:40Son Güncelleme :
AA / Yunus Celal

SİNOP (AA) - Sinop'ta ortaokul öğrencileri arasında yapılan "Benim Yetim Kardeşim" konulu kompozisyon ve resim yarışmasında Türkeli İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri birer birincilik ve bir ikincilik elde etme başarısı gösterdi.

Okul öğrencilerinden Cihan Şahin kompozisyon dalında birincilik, Esra Nur Er kompozisyon dalında ikincilik, Ayşe Gümüştekin ise resim dalında birincilik kazandı.

Okul müdürü Recep Anar, gazetecilere yaptığı açıklamada, Sinop'ta alınan başarıyı Türkiye genelinde yapılacak yarışmada da tekrarlamak istediklerini söyledi.

Öğrencileri başarılarından dolayı kutlayan Anar, "Öğrencilerimizi, emeği bulunan tüm öğretmenlerimizi ve velilerimizi tebrik ediyorum. Bu başarı İmam Hatip Ortaokulu olarak özverili çalışmanın ve sevginin sonucudur. Bu başarı öğrencilerimizin neler yapabileceklerinin bir ürünüdür. Yeter ki öğrencilerimiz istesin ve kendilerine güvensinler. Onlar her zaman en iyisini yapacak güçtedir" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sinop haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sinop ilinden Türkelili öğrencilerin kompozisyon ve resim başarısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2016 tarihinde saat 13 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Türkelili öğrencilerin kompozisyon ve resim başarısı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı