SİNOP HABERLERİ

Türkeli'de "Bir Yastıkta 40 Yıl" projesi

AA / Yunus Celal
27.02.2016 - 13:53Son Güncelleme :
Türkelide Bir Yastıkta 40 Yıl projesi
AA / Yunus Celal

SİNOP (AA) - Türkeli'de "Bir Yastıkta 40 Yıl" projesi kapsamında evliliklerinde 40 yılı dolduran çiftlere Kur'an-ı Kerim, yastık ve Türk bayrağı hediye edildi.

Belediye Başkanı Halil Dilek Özcan, gazetecilere yaptığı açıklamada, çok anlamlı buldukları projenin başarılı bir şekilde devam etmesinden memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Evlilik hayatlarında 40 yılını doldurmuş çiftlerle bir araya gelmekten ve onların hatıralarını dinlemenin kendilerini mutlu ettiğini anlatan Özcan, şöyle konuştu:

"Ziyaretlerimizde evliliklerinde 40 yıllarını aşan çiftlerimiz, evlendikleri günden zamanımıza kadar geçen hayatlarında yaşadıkları acı tatlı birçok anıyı bizlerle paylaştılar. Çiftlerimize ve onların çok değerli ailelerine bizleri evlerinde ağırlama zahmetine katlandıkları için minnetlerimi sunuyorum. Ulu bir çınar gibi sapasağlam ailelerinin ve evliliklerinin daha onlarca yıl sürmesini, çocukları ve torunlarıyla uzun ömürler yaşamalarını yüce Allah'tan diliyorum."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sinop haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sinop ilinden Türkeli'de "Bir Yastıkta 40 Yıl" projesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2016 tarihinde saat 13 53’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Türkeli'de "Bir Yastıkta 40 Yıl" projesi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı