SİNOP HABERLERİ

Türkeli'de başarılı öğrenciler ödüllendirildi

AA / Yunus Celal
26.02.2016 - 13:40Son Güncelleme :
AA / Yunus Celal

SİNOP (AA) - Türkeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce okullararası satranç turnuvasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Olgun Şensoy, gazetecilere yaptığı açıklamada, ilçelerinden beş öğrencinin yakaladıkları başarının kendilerini oldukça memnun ettiğini söyledi.

Elde edilen başarının devamının gelmesini arzu ettiklerini vurgulayan Şensoy, "Öncelikle değerli öğrencilerimizi turnuvada başarı elde etmesinden dolayı tebrik ediyorum. Sosyal yaşamın devamlılığında, sosyal etkinliklerin öğrencilerin moral motivasyonunu artırmakta ve ihtiyaç olarak görülmektedir. Satranç gençlerin gelişiminde önemli rol oynuyor. Böylesine güzel ve bir o kadar da çok sayıda başarı tablosunun ortaya çıkması ise sevindirici bir durum. Başarıda emeği geçen idarecilerimiz, öğretmen ve velilerimize de teşekkür ediyorum. Bu başarıların devamı gelmesi için biz idareciler olarak elimizden gelen gayreti göstereceğiz" ifadelerini kullandı.

Şensoy, konuşmasının ardından öğrencilere hediyelerini verdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sinop haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sinop ilinden Türkeli'de başarılı öğrenciler ödüllendirildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 13 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Türkeli'de başarılı öğrenciler ödüllendirildi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı