« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Turkcell Süper Futbol Ligleri'nde toplu sonuçlar

Turkcell Süper Futbol Ligi, İkinci Lig (A) ve (B) Kategorisi ile Üçüncü Lig'e bugün yapılan maçlarla devam edildi.

A.A
SON GÜNCELLEME
Alınan sonuçlar şöyle:

TURKCELL SÜPER LİGİ

Denizlispor-Konyaspor.................................( 5 - 2 )
Gençlerbirliği-Kayserispor............................( 3 - 2 )
Çaykur Rizespor-Ankaraspor............................( 1 - 1 )

İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ

Karşıyaka-Altay.......................................( 0 - 1 )
Sakaryaspor-Uşakspor..................................( 4 - 0 )
İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Orduspor...............( 0 - 0 )
Türk Telekomspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyesi..... (Ertelendi)
Yozgatspor-Dardanelspor...............................( 2 - 1 )
Elazığspor-Mardinspor.................................( 1 - 1 )

İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ 1. KLASMAN GRUBU

Fatih Kargümrük-Yıldırım Bosnaspor....................( 2 - 1 )
Pendikspor-Küçükköyspor...............................( 2 - 1 )
İstanbul Maltepespor-Güngören Belediyespor............( 1 - 1 )
Anadolu Üsküdar 1908 Spor-Sarıyer.....................(Ertelendi)

3. KLASMAN GRUBU

Darıca Gençlerbirliği-Aksarayspor.....................( 2 - 0 )
Yeni Kırşehirspor-Yalovaspor..........................( 1 - 0 )
Tarsus İdmanyurdu- Kırıkkalespor......................( 0 - 0 )

ÜÇÜNCÜ LİG 1. GRUP

Şırnakspor-Karamanspor................................( 3 - 1 )
GASKİ Spor-Bitlis Özgüzelderespor.....................( 1 - 0 )
Mersin Büyükşehir Belediyesi-Ceyhanspor...............( 5 - 0 )
Antakyaspor-Karsspor..................................( 1 - 0 )
Nusaybin Demirspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyesi....( 2 - 1 )
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor- Iğdırspor( 1 - 2 )
Erzincanspor-Nevşehirspor.............................( 1 - 0 )

2. GRUP

Tokatspor-Bulancakspor................................( 3 - 0 )
Çubukspor-Artvin Hopaspor.............................(Ertelendi)
Değirmenderespor-Demirçelik Divriğispor...............( 1 - 2 )
Ankara Tarım Kredispor-Gümüşhanespor..................( 2 - 1 )
Çorumspor-A.B. Kızılcahamam Belediyespor..............(Ertelendi)

3. GRUP

Sidespor-Göztepe......................................( 0 - 0 )
Fethiyespor-Keçiörengücü..............................( 0 - 0 )
Kütahyaspor-Yeni Burdurspor...........................(Ertelendi)
Altınorduspor-Aliağa Belediyespor.....................( 0 - 1 )
Akhisar Belediye Gençlikspor-Nilüfer Belediyespor.....( 1 - 1 )
Yeni Ereğlispor-Denizli Belediyespor..................( 2 - 1 )
Ispartaspor-Akseki Aromaspor..........................( 2 - 0 )
Afyonkarahisar-Konya Şekerspor........................( 1 - 0 )

4. GRUP

Gölcükspor-Küçükçekmecespor...........................( 3 - 1 )
Bilecikspor-Orhangazispor.............................(Ertelendi)
ESKİ Spor-Beykoz 1908.................................( 1 - 3 )
Mustafakemalpaşaspor-Kastamonuspor....................( 0 - 3 )
Bakırköyspor-Mecidiyeköyspor..........................( 3 - 1 )
Zeytinburnuspor-Alibeyköyspor.........................( 2 - 1 )
Gaziosmanpaşaspor-Beylerbeyi..........................( 2 - 0 )
Çorluspor-Gebzespor...................................( 1 - 3 )

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz