Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  Turkcell ile İstanbul Modern en güzel şehir fotoğraflarını seçti

  Hürriyet Haber
  17 Ağustos 2012 - 13:28Son Güncelleme : 17 Ağustos 2012 - 13:27

  Turkcell'in, iletişim ve teknoloji sponsorluğunu üstlendiği İstanbul Modern'le birlikte gerçekleştirdiği “Benim Şehrim” fotoğraf yarışması sonuçlandı.

  Şirket açıklamasında, herkesi yaşadığı şehrin eşsiz manzaralarını ve anlarını fotoğraflayarak Instagram'da yayınlamaya davet eden yarışmaya bir ayda yaklaşık 4 bin fotoğrafın katıldığı bildirildi.

  Yarışma için çekilen özel karelerin, o şehrin kendine özgü özelliklerini yansıtmasının beklendiği belirtilen açıklamada, bu kritere göre her hafta başvurular arasından İstanbul Modern küratörleri tarafından seçilen 10 karenin Pinterest'te yayınlandığı kaydedildi.

  Birinciye Turkcell'den akıllı telefon

  Seçilen fotoğraflar arasında en çok oyu alan kareler İstanbul Modern küratörleri tarafından yeniden değerlendirildi ve ilk üçe girenler belirlendi.

  “Benim Şehrim” yarışmasının birincisi yeni tutulmuş istavritleri bir pet şişenin içinde görüntüleyen Ayhan Canikoğlu oldu.

  İkinci puslu bir İstanbul siluetiyle Hakan Yayla, üçüncü ise mimari detay görseliyle Samet Çalışkan oldu.

  Yarışmada dereceye girenler ödüllerini Turkcell Kurumsal Vatandaşlık Bölüm Başkanı Zeynep Özbil'in elinden aldı.

  “Benim Şehrim” fotoğraf yarışmasında birinci olan Ayhan Canikoğlu Turkcell'den iPhone 4S cep telefonu kazandı. Ayrıca ilk üçe girenler İstanbul Modern üyesi olarak bir yıl boyunca İstanbul Modern'e ücretsiz giriş, yanlarındaki misafire indirimli giriş ve üyelere özel rehberli sergi turlarına katılma haklarının yanı sıra Atölye Modern programları, İstanbul Modern Mağaza ve İstanbul Modern Restoran'da ayrıcalıklara da sahip olacaklar.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı