Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Turkcell abonelerine e-posta

  Hürriyet Haber
  12 Ekim 2005 - 16:18Son Güncelleme : 12 Ekim 2005 - 16:18

  “Turkcell e-posta adresi” ile tüm Turkcel aboneleri artık @turkcell.com uzantılı bir e-posta adresine sahip oluyor. Turkcell aboneleri 50 MB kapasiteli ücretsiz e-posta hesaplarından mesajlaşma ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar.

  Turkcell, tüm müşterilerine “TurkcellE-PostaAdresi” ile e-posta hesabı açma olanağı veriyor ve e-posta hizmeti sunuyor. Böylece Turkcell aboneleri isterlerse “TurkcellE-PostaAdresi” Web arayüzünden isterlerse cep telefonlarından POP3 ayarlarını yaparak e-postalarını okuyabiliyor ve e-posta gönderebiliyorlar.

   

  İsteyen Turkcell aboneleri hesaplarına yeni e-posta geldiğinde cep telefonlarına kısa mesajla uyarı gelmesini sağlayabiliyor, özellikle belirli kişilerden gelen e-postalar için uyarı almayı seçerek de, önemli e-postalarından anında haberdar olabiliyorlar.

   

  50MB e-posta kapasiteli ...@turkcell.com uzantılı servisten yararlanmak için özel bir üyelik işlemi gerekmiyor. Turkcell abonelerinin servisi kullanmak için, Turkcell Web sitesinde (www.turkcell.com.tr) TurkcellE-PostaAdresi sayfasına cep telefonu ve süper şifre ile giriş yapmaları ve kullanmak istedikleri e-posta adresini tanımlamaları gerekiyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı