Ege Haberleri

EGE

  Türkan Şoray neye uğradığını şaşırdı

  Mehmet ÇİL / DATÇA (Muğla), (DHA)
  06.09.2013 - 10:43 | Son Güncelleme: 06.09.2013 - 10:48

  Türkan Şoray'ın imza gününde izdiham yaşandı.


  TÜRK sinemasının sultanı Türkan Şoray 8. Datça Sinema ve Kültür Festivali kapsamında Kentpark'ta düzenlenen imza gününde hayranlarının hücumuna uğradı.

  Türkan Şoray neye uğradığını şaşırdı

  “Sinema ve Ben” isimli anı kitabının imza gününde hayranlarıyla buluşan sanatçı, yoğun ilgiden önce memnun oldu, sonra stant önünde yaşanan izdiham nedeniyle zor anlar yaşadı. Datça Belediyesi tarafından ücretsiz olarak dağıtılan 500 kitaptan alabilmek için birbirleriyle yarışanlar arasında sert tartışmalar çıktı. Özellikle kadınlar arasında bir ara kavgaya varan itiş kakışlar yaşandı. CHP'li Datça Belediye Başkanı Şener Tokcan yaşanan olumsuzluklar üzerine mikrofonu alarak vatandaşları uyarmak zorunda kaldı. Tokcan, “Lütfen sıraya girelim, eğer böyle devam ederse imza gününü iptal etmek zorunda kalacağız. Türkan Hanım havasızlıktan zor durumda kaldı. Biraz açılıp sırayla kitapları imzalatalım” diye konuştu.
  Türkan Şoray, hayranlarının etrafını sarması nedeniyle nefes bile almakta zorlanınca devreye polis girdi. Polisin önlem alması sayesinde imza günü güçlükle de olsa yapılabildi. Saat 16.00'da başlayan imza günü 18.00'e kadar devam etti.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı