« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Türk Telekom'a yeni sponsor

Beko Basketbol Ligi takımlarından Türk Telekom, Champion ile giyim sponsoru olarak anlaşma imzaladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Yeni sezona yaptığı transferlerle iddialı hazırlanan Türk Telekom, Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi (NBA) sponsoru Champion'un desteğini aldı.

Türk Telekom için ilk kez Türkiye pazarına giren Champion ile imzalanan protokolden, basketbol branşında A takımdan genç ve yıldız takımlara kadar tüm sporcuların kademeli olarak yararlanacağını belirten Türk Telekom Basketbol Şube Sorumlusu Ersin Eroğlu, “Bu işbirliğinden sporcular ve teknik adamların yanı sıra taraftarlar da yararlanacak” dedi.

NBA takımlarının da giyim sponsoru olan Champion markalı ürünler Türk Telekom renkleriyle çeşitli yerlerde kulübün kuracağı stantlarda ve Intersport mağazalarında satışa sunulacak.

Türk Telekom resmi spor giyim sponsoru olarak anlaştığı Champion'un yanı sıra yeni sezon için Powerade ve Akay Hastanesi ile de sponsorluk anlaşmaları imzalandı. Eroğlu, başarı ile doğru orantılı olarak markaların Türk Telekom'a bakış açılarının değiştiğini vurgulayarak, “Planlı ve programlı spor yatırımlarıyla birlikte, taraftarımız ve sponsorlarımızın desteğiyle Türk Telekom adını sporda da marka yapıp, tüm dünyaya duyurmak istiyoruz” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz