Türk Telekom'a yatırımcı ilişkileri alanında ödül

A.A
01.07.2012 - 10:58 | Son Güncelleme:

Türk Telekom, yatırımcı ilişkileri alanında her yıl yüzlerce analist ve yatırımcının oylarıyla oluşturulan Thomson Reuters Extel Survey'de çeşitli kategorilerde ödüllere değer görüldü.

Türk Telekom açıklamasına göre, yatırımcı ilişkileri alanında dünyanın en geniş çaplı profesyonel araştırmalarını ve anketlerini gerçekleştiren araştırma şirketlerinden birisi olan Thomson Reuters Extel'in, Avrupa çapında gerçekleştirdiği 14 binin üzerinde aracı kurum ve kurumsal katılımcının görüşleri doğrultusunda oluşturulan “2012 Yatırımcı İlişkileri Araştırması” sıralamasında Türk Telekom zirvede yer aldı.

Yatırımcı İlişkileri Alanında Türkiye'nin En İyi CEO'su kategorisinde Türk Telekom Grup CEO'su Hakam Kanafani ilk sırada yer alırken aynı sıralamada Türk Telekom, Türkiye'nin En İyi Yatırımcı İlişkileri kategorisinde ikinci oldu.

Türkiye'nin En İyi Yatırımcı İlişkileri Profesyonelleri kategorisinde Türk Telekom Sermaye Piyasaları ve Yatırımcı İlişkileri Direktörü Onur Öz ikinci olurken, yatırımcı ilişkileri ekibinden Emre Çiçek, Eren Öner ve Furkan Onat aynı sıralamada ilk altı arasında yer aldı.

Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı