KAYSERİ HABERLERİ

Türk Telekom Grubu ‘KOBİ Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları’ Kayseri’de Başladı

IHA
01.10.2015 - 14:03Son Güncelleme : 01.10.2015 - 14:04
IHA

Türk Telekom Grubu’nun, iş dünyasındaki yeni fırsatları ve teknolojinin markalara katkısını aktarmak amacıyla düzenlediği ‘KOBİ Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları’nın ilki Kayseri’de gerçekleşti. Kayseri Ticaret Odası Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Türk Telekom Grubu Kurumsal Satış Genel Müdür Yardımcısı Kadir Boysan, Türk Telekom çalışanlarının yer aldığı panelde açılış konuşmasını yapan Türk Telekom Grubu Kurumsal Satış Genel Müdür Yardımcısı Kadir Boysan, KOBİ’leri teknolojiyle donatıp global alanda rekabet edecek düzeye taşımak istediklerini belirterek “Türk Telekom Kurumu olarak yepyeni yapımızla karşınızdayız. 2015 yılının başında 3 büyük şirketimizin organizasyonları bir araya geldi. Artık size bu 3 büyük şirketimizin organizasyonlarını tek bir organizasyon olarak sunacağız. AVEA’da sunulan tüm hizmetlerimiz, internetle ilgili TTNET’le ilgili tüm hizmetlerimiz, sabit ses ve sabit hatta Türk Telekom vasıtasıyla sunulan tüm hizmetlerimiz artık tek bir elden müşterimizin ihtiyacını karşılamak için size sunuluyor, sunulmaya devam ediyor. Ve sizlerin teknoloji danışmanı oluyoruz erişim, iletişim ve teknoloji konusunda. En çok noktadan, en yüksek kapasiteli, en hızlı ve en güvenli iletişimi sizlere sunuyoruz” dedi.
Türk Telekom grubunun 175 yıllık tecrübesi olduğunu vurgulayan Boysan sözlerini şu şekilde sürdürdü “4.5 G ihalesinde aldığımız frekansla da verdiğimiz hız ve kapasiteye hız ve kapasite katarak size mobil hizmetlerimizi de sürdüreceğiz. Türk Telekom grubu yaklaşık 1 milyon işletmeye hizmet veriyor. Bu hizmetimizle de geçtiğimiz 7 yılda telekominikasyon sektöründe 1 numaralı marka seçildik. Fortune 500 listesine bulunan tüm şirketlere Telekom grubu olarak hizmet sunuyoruz. Türkiye’de ki otomotiv sektöründe hemen hemen bütün şirketlerimize hizmet sunuyoruz. Türkiye’de ki şirketlere hizmet sunuyoruz. Türk Telekom grubunun engin bir tecrübesi var. Bu yıl 175. Yılımızı kutladık. 175 yıldır Türk Telekom grubu bu topraklarda hizmet veriyor. Bu tecrübeyle bu topraktan çıkmış bir şirket bu toprakta kurulan şirketlere, insanlara hizmet ediyoruz. Grup olarak Türkiye’nin en ücra köşesine kadar ulaşabiliyoruz. En doğudan en batıya en kuzeyden en güneye her yerde varız. Kayseri’de tüm Organize Sanayi Bölgelerine fiber ağımızı kurduk. Kayseri’de KOBİ’lerin %90’ı Türk Telekom’dan hizmet alıyor”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Türk Telekom Grubu ‘KOBİ Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları’ Kayseri’de Başladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 01 Ekim 2015 tarihinde saat 14 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Türk Telekom Grubu ‘KOBİ Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları’ Kayseri’de Başladı haberi güncellenecektir.

  KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ
  23 Eylül 2017, Cumartesi
  • İmsak
   04:41
  • Guneş
   06:19
  • Öğle
   12:41
  • İkindi
   16:07
  • Akşam
   18:43
  • Yatsı
   20:08
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı