Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Türk Telekom Arena'da büyük protesto!

Galatasaray, Şampiyonlar Ligi ilk maçında evinde Atletico Madrid’e 2-0 kaybedince taraftarlar isyan bayrağı açtı. Önce Emre Çolak'ı protesto eden sarı kırmızılılar, başkan Dursun Özbek ve teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’nu da istifaya çağırdı.

Ali Naci Küçük
SON GÜNCELLEME

Atletico Madrid karşısında 32. dakikada yerini Umut Bulut'a bırakan ve sahada kaldığı süre boyunca 4 top kaybı yapan Emre Çolak oyundan alınırken sarı kırmızılı taraftarlar tarafından ıslıklandı.

Türk Telekom Arenada büyük protesto
Kötü performansının farkında olan Emre Çolak, Galatasaray tribünlerinin ıslıklı protestosuna alkışla karşılık verip 'özür dilerim' şeklinde elleri ile işaret yaptı.

Türk Telekom Arenada büyük protesto GALATASARAY'DAN KABUS GİBİ BAŞLANGIÇ

TARAFTARLAR YÖNETİMİ VE HAMZAOĞLU'NU İSTİFAYA ÇAĞIRDI
Maçın içinde zaman zaman yükselen “Yönetim istifa” protestoları mücadelenin sonlarına doğru yeniden alevlendi ve son düdükten sonra da artarak devam etti. düdüğünden sonra arttı. Sarı kırmızılı taraftarlar koro halinde yönetimin yanı sıra başkana da tepki gösterdi. Taraftar uzun süre “Dursun Özbek istifa” ve “Hamzaoglu istifa” diye tempo tuttu. Kale arkasindaki taraftarlar maç bittikten sonra da uzun süre stadı terk etmedi ve Hamzaoglu’nu istifaya davet etti. G.Saray taraftarı Atletico Madrid’i ise alkışlarla uğurladı.

Türk Telekom Arenada büyük protesto RONALDO LUCESCU'YU YIKTI


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler