« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Türk takımı Kosova 1. Ligi'ne çıktı

Kosova'nın tek Türk futbol takımı olan Prizrenspor Gençler Takımı, bir kaç yıl önce spor hayatına başlamasına rağmen 1. Lig'e yükseldi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bundan sonra Kosova'nın 1'inci Ligi'nde top koşturacak olan Prizrenspor Gençler Takımı, ilk maçını Dragaş Spor'la yaptı.

1'inci Lig'de top koşturacak olan Prizrenspor Gençler Takımı, Prizren'in Perparim Thaçi Stadı'nda Dragaş Spor'la gerçekleştirdiği maçta, Dragaş Spor'u 7-0 mağlup ederek büyük başarı gösterdi. DHA'ya konuşan Prizrenspor Gençler Takımı Başkanı Şaban Papiç, Prizrenspor Gençler Takımı'nın genç bir takım olmasına rağmen elde ettikleri başarılar sonucu bundan sonra 1'inci Lig'de top koşturacaklarını söyledi. 1'inci Lige çıkan Prizrenspor Gençler Takımı'nı yanlız bırakmayan Kosova Demokratik Türk Partisi (KDTP) milletvekilleri ve taraftarlar, maç boyunca Prizrenspor Gençler Takımı'na destekte bulunacaklarını söyledi. Prizrenspor Gençler Takımı'nda top koşturan gençler de, takımlarının kısa bir zaman içinde büyük başarılara imza attıklarını söylediler.

Prizrenspor Gençler Takımı, önümüzdeki sezon boyunca Kosova'nın diğer büyük takımlarıyla maç oynayacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler