Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Türk sporuna ihanet olur

G.Saray İkinci Başkanı’nın ‘F.Bahçe’nin önünü kesmeye çalışıyoruz’ sözlerine tepki gösteren F.Bahçe Başkanvekili, ‘Birbirimizin önünü kesmek yerine, aynı başarıyı elde etmeye çalışmalıyız’ diye konuştu. Fenerbahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir ile Galatasaray İkinci Başkanı Ergun Gürsoy arasındaki söz düellosu devam ediyor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
. ‘Fenerbahçe her alanda bizi geçti’ açıklamasıyla kamuoyunun gündemine düşen Gürsoy’un daha sonra bir spor programında ‘Biz Fenerbahçe’nin önünü kesmek için çalışıyoruz, ben de bu yüzden bu beyanatları verdim’ dediğine dikkat çeken Özdemir, ‘Eğer Fenerbahçe’nin önü kesilirse Türk sporuna ihanet edilmiş olunur. Birbirimizin önünü kesmek yerine aynı başarıya ulaşmak için çaba harcamalıyız. Türk sporu o zaman kalkınır’ dedi.

Avrupa kulübüyüz

Gürsoy
’un önceki sözlerinin doğruyu yansıttığına işaret eden Özdemir, ‘Gerçekleri saklamanın bir anlamı yok ki. Fenerbahçe gerçekten rakiplerinin bir adım önüne geçti. Bu sene Şampiyonlar Ligi’ne de iyi başladık ve bunu devam ettirmek istiyoruz. Her yönden bir Avrupa kulübü haline geldik. Eğer ligde yakaladığımız başarıyı, Avrupa’ya taşıyabilsek bizimki öyle 1 senelik şampiyonluk olmayacak, kalıcı başarı olacak’ diye konuştu.

Futbolda çok zor bir haftaya girdiklerini hatırlatan Özdemir konuşmasını şöyle sürdürdü: Önce Ankaragücü ardından Schalke ile evimizde oynayacağız. Ankaragücü iyi bir futbol oynuyor. Son maçını da kazandı. Şükrü Saracoğlu’ndabu maçı kazanarak Schalke maçına konsantre olmamız gerekli. Tek korkumuz futbolcularımızın, Schalke maçını düşünüp Ankaragücü maçını önemsememeleri.

Bunları da Beğenebilirsiniz