SAKARYA HABERLERİ

Türk Kızılayı Erenler Şubesi Olağan Kongresi

AA / Erol Ulu
25.02.2016 - 11:41Son Güncelleme :

- Tek listeyle girilen seçimde 160 delegenin oyunu alan Hergül, yeniden başkan seçildi

AA / Erol Ulu

SAKARYA (AA) - Türk Kızılayı Erenler Şubesi Olağan Kongresi yapıldı.

Erenler Belediyesi konferans salonunda düzenlenen kongrede konuşan Kaymakam Muhsin Çatmadım, çalışmaları yakından takip ettiklerini, etmeye de devam edeceğini söyledi.

Türk Kızılayı'nın yaptığı faaliyetlerin kutsal bir görev olduğunu vurgulayan Çatmadım, "Vatandaşlarımıza günün 24 saatinde kan ve diğer hizmetleri götürmektesiniz. Kaymakamlık olarak sizlere her zaman desteklerimiz devam edecektir. Genel kurulunuz hayırlı olsun" dedi.

Belediye Başkanı Cavit Öztürk de Türk Kızılayı'nın dünyanın her köşesinde yardıma koştuğunu belirterek, "Erenler Şubesi olarak çok daha fazla çalışmanızı bekliyorum, kutsal görev yapıyorsunuz. Belediyemizin kapıları sizlere her zaman açıktır, yapacağınız çalışmalarda üzerimize düşen desteği vermeye hazırız" şeklinde konuştu.

Türk Kızılayı Erenler Şube Başkanı İsmail Hergül ise derneğin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Tek listeyle girilen seçimde 160 delegenin oyunu alan Hergül, yeniden başkan seçildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sakarya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sakarya ilinden Türk Kızılayı Erenler Şubesi Olağan Kongresi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 11 41’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Türk Kızılayı Erenler Şubesi Olağan Kongresi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı