Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Türk kızı Ela Hollywood'u salladı

  Hürriyet Haber
  29.12.2009 - 10:33 | Son Güncelleme: 29.12.2009 - 12:42

  Kaliforniya'daki Sunset Bulvar'ın en meşhur gece kulüplerinden olan The Viper Room'da ilk kez bir Türk solist sahne aldı.

  ELA KİTAPÇI'NIN FOTOĞRAFLARI

  İŞTE ELA'NIN "HOLD ON TO YOU" ŞARKISININ VİDEO KLİBİ - WEB TV

  "Exposed to Sunlight" adlı grubuyla rock tarzı müzik yapan sanatçı Ela Kitapçı, Matrix filmiyle kariyerinde zirve yapan ünlü aktör Keanu Reeves'in açtığı gece kulübünde İngilizce rock müzik eserleri seslendirdi.

  /images/100/0x0/55eb0100f018fbb8f8a4b986İngiltere doğumlu olan 16 yaşındaki sanatçı ABD'nin Florida eyaletindeki Booker School of The Performing Arts'da eğitim gördü ve 2008 yılındaki Las Vegas "iPop Convention"da "Yılın Starı" ödülünü kazandı. Sanatçının aynı zamanda "Strange is Love" adında albümü de bulunuyor. 

   

  ÜNLÜLERİN AKIN ETTİĞİ O GECE KLÜBÜNDEN FOTOĞRAFLAR

   

   

  YILIN YILDIZI ELA

   

  Exposed To Sunlight isimli grubun solisti olan İngiltere doğumlu Ela Kitapçı Türkiye’de büyüdü. Annesi Avrupa’da bir dansçı ve şarkıcı olan Ela doğduğu andan itibaren müzikle iç içeydi.  Alaaddin müzikalinde ilk rolünü sergilediğinde henüz sadece 4 yaşında olan Ela annesinin yönlendirmesiyle iyi bir vokal olma yönünde ilk adımlarını attı.

  /images/100/0x0/55eb0100f018fbb8f8a4b988 

  San Diego’daki Coronado Sanat Okulu ve Florida’da yer alan Booker School of The Performing Arts’ta şan, oyunculuk ve müzik teorisi dersleri aldı. 2008 yılında, iPOP Convention in Las Vegas’taki muhteşem performansıyla ‘Star of the Year’ (Yılın Yıldızı) ödülüne layık görüldü.

   

  Ünlülerin vokal koçu olan James Lugo’yla çalışan Ela, ilk albümü ‘Strange Is Love’ı çıkarmaya hazırlanıyor. American Idol, The Veronica’s gibi isimlerin prodüktörlüğünü yapan James Lugo ve Christina Aguilera ve Sheryl Crow gibi isimlerle çalışan Rob Hoffman albümün prodüktörlüğünü ve mikslerini üstleniyor. Albüm için karanlık sözler ve modern gitarın bir araya geldiği tanımı yapılıyor.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı