« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Türk futbolunun geldiği noktadan huzursuzuz"

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Metin Keçeli, Türk futbolunun geldiği noktadan huzursuz olduklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Keçeli, Ceylan InterContinental Oteli'nde düzenlenen Olağan Divan Kurulu toplantısında üyelere yönelik yaptığı konuşmada, son olarak Bursa'da yaşanan olaylara değinerek, “Türk futbolunun geldiği noktadan huzursuzuz. Bursada yaşananlar bunun son göstergesiydi. Hepiniz birer sporseversiniz. Başarı için her yol mubahtır diyen insanlardan değilsiniz. Bizler Türk sporunun ulu çınarı Beşiktaş mensupları olarak sporun neresinde olursa olsun şiddete, yanlış girişimlere karşıyız. Sizlerle birlikte Türk sporunda sağlıklı ortamlara gelinmesi için çalışmalıyız” dedi.

CUROĞLU

Yönetim kurulunun faaliyet raporunu aktaran genel sekreter Fahrettin Curoğlu ise “Ziraat Türkiye Kupası camiamıza hayırlı olsun” dileğinde bulundu.

Spor Toto Süper Lig'deki 3 veya 4'üncülük şanslarının sürdüğünü anlatan Curoğlu, şöyle konuştu:

“Sıralamada daha yukarı çıkabiliriz. IFFHS'nin dünyanın en iyi futbol takımları değerlendirmesinde ilk 100'de Türk takımı olarak sadece Beşiktaş kalmıştır. 23. sıraya kadar yükseldik. Bu da bizi gururlandırmıştır. Ayrıca lig bittiğinde bu sezon toplam 58 resmi maç oynamış olacağız. Oynanan maç olarak da rakiplerimizden ciddi bir fark olacak.”

Türkiye Kupası'nı kazanan hentbol takımını da tebrik eden Curoğlu, daha sonra kulübün 3 aylık faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler