Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Türk futbolunun 3 büyük hocası seminerde buluştu

Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin (TSYD) Antalya’da düzenlediği seminerde 3 büyük hoca konuştu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Şenol GÜNEŞ: Okumayan çocuk futbolcu olmasın

Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin (TSYD) Antalya’da düzenlediği seminerde konuşan Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş,“Okumayan çocuğu futbolcu yapmayacaksın. Futbolcu olmak isteyen her çocuk okumalıdır. Kendini yetiştirmelidir” dedi. Başarılı teknik adam, kendi geleceği ile ilgili ise “Mustafa Denizli antrenörlüğü bıraktıktan sonra ben de bırakabilirim. Bu şekilde kendimi sağlama almış olurum” diye espri yaptı.

Fatih TERİM: Zehirlenince konuşamadı

ÜNLÜ teknik adamları buluşturan seminer için önceki akşam Antalya’ya gelen Fatih Terim, rahatsızlığı nedeni ile sadece iki dakika konuşabildi. Mustafa Denizli ve Şenol Güneş’le birlikte panelist olan Terim, “Arkadaşlar, sağlığım pek iyi değil. Hemen gitsem iyi olur. Borcum olsun. Ne zaman isterseniz tekrar bir araya geliriz” dedi. Serum bağlanan Fatih Terim, daha sonra tedavisi için İstanbul’a hareket etti.

Mustafa DENİZLİ: Kravat takmadım eleştirildim

MUSTAFA Denizli konuşmasında Türkiye’de her şeyin değiştiğini, ancak değişirken gelişmediğini söyledi. Denizli, “İngiltere’yi yenmeye gidiyoruz’ dediğimde birçok taş yerinden oynadı. Zamanında kravat takmadığım için de eleştirildim. Bugün futbol kalitemiz iniş yaşıyor. Ülke futbolu iyi durumda değil. Teknik adamlığı fazla uzun süre yapma niyetinde değilim. Maksimum üç yıl daha yaparım” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler