« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Türk futbolu yasta

Geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden Eskişehirsporlu futbolcu Ediz Bahtiyaroğlu, Türk futbolunu yasa boğdu. Eskişehirspor'un Avrupa Ligi'nde elediği St.Johnstone kulübü de resmi Facebook sayfasından başşağlığı mesajı yayınladı..

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Türkiye Futbol Federasyonu başta olmak üzere birçok kulüp 26 yaşındaki futbolcu için taziye mesajı yayımladı.

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU
       
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF),  Eskişehirsporlu futbolcu Ediz Bahtiyaroğlu'nun vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı  yayımladı.

TFF'den yapılan açıklamada, “Ediz Bahtiyaroğlu'na Allah'tan rahmet,  ailesine, Eskişehirspor'a ve futbol camiasına başsağlığı dileriz” denildi.

Eskişehirsporlu milli futbolcu Ediz Bahtiyaroğlu (26), Eskişehir'deki  evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmişti.

ESKİŞEHİRSPOR

Futbolcumuz Ediz Bahtiyaroğlu'nu bu gece geçirdiği rahatsızlık sonucu kaybettik. Kendisine Allah'dan rahmet, ailesine ve tüm futbol camiasına başsağlığı dileriz.

FENERBAHÇE

Eskişehirspor’un genç futbolcusu Ediz Bahtiyaroğlu’nun, geçirdiği rahatsızlık sonucu vefat ettiğini öğrendik.

Genç bir futbolcuyu kaybetmenin derin acısını yaşarken, Ediz’e Yüce Allah’tan rahmet; ailesi, sevenleri, Eskişehirspor Camiası ve Türk Spor Ailesi’ne başsağlığı dileriz.

Mekanın cennet olsun Ediz Bahtiyaroğlu

GALATASARAY

Eskişehirspor'un genç futbolcusu Ediz Bahtiyaroğlu'nun, geçirdiği rahatsızlık sonucu vefat ettiğini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Ediz Bahtiyaroğlu'na Allah'tan rahmet, kederli ailesine, Eskişehir Spor Kulübü'ne ve tüm spor camiasına başsağlığı dileriz.

BEŞİKTAŞ

Eskişehirspor forması giyen genç oyuncu Ediz Bahtiyaroğlu'nun ani ölümünü üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Geçirdiği kalp krizi sonucu 26 yaşında hayata veda eden Eskişehirsporlu futbolcu Ediz Bahtiyaroğlu'na Allah'tan rahmet, ailesine, Eskişehirspor camiasına ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

TRABZONSPOR

Eskişehirsporlu 26 yaşındaki milli futbolcu Ediz Bahtiyaroğlu'nun, evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği haberini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Ediz Bahtiyaroğlu'na Yüce Allah'tan rahmet, ailesine ve futbol camiasına başsağlığı dileriz.

BURSASPOR

Altyapımızda yetişen Ediz Bahtiyaroğlu'nun vefat haberini üzüntü içerisinde öğrenmiş bulunmaktayız.

Altyapımızda yetişerek Türk Futboluna kazandırdığımız Ediz Bahtiyaroğlu'nun geçirdiği kalp krizi sonucu hayata gözlerini yumduğunu üzüntü içerisinde öğrenmiş bulunmaktayız.

Merhum Ediz Bahtiyaroğlu'na Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve Türk futbol camiasına başsağlığı dileriz.

Bursaspor Kulübü

GENÇLERBİRLİĞİ

Eskişehirspor’un milli futbolcusu Ediz Bahtiyaroğlu (26), evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Bursaspor altyapısında futbola başlayan Ediz Bahtiyaroğlu, Ankaraspor  Keçiörengücü, MKE Ankaragücü, Bucaspor ve son olarak Eskişehirspor formaları altında sahalarda görev yapıyordu.

Ediz Bahtiyaroğlu'na Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve Eskişehirspor ile futbol camiasına başsağlığı dileriz.

ORDUSPOR

Eskişehirspor'un başarılı oyuncusu Ediz Bahtiyaroğlu'nun geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybettiğini üzüntü içerisinde öğrenmiş bulunmaktayız. Eskişehirspor camiasını ve taraftarlarını derinden üzen bu kayıp bizleri de üzmüştür.

Genç futbolcuya Allahtan rahmet diler; kederli ailesine, Eskişehirspor Kulübü, camiası ve taraftarlarına başsağlığı dileklerimizi iletiriz.

Orduspor Kulübü

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR

Eskişehirspor'un futbolcusu Ediz Bahtiyaroğlu'nun vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Ediz Bahtiyaoğlu'na Allah'tan rahmet, ailesine, Eskişehirspor'a ve futbol camiasına başsağlığı diliyoruz.

MERSİN İDMANYURDU

Ediz Bahtiyaroğlu kardeşimizin gece geç saatlerde hayatını kaybettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Ediz Bahtiyaroğlu'na Allah'tan rahmet, ailesine ve Eskişehirspor camiasına başsağlığı dileriz. 

ANKARASPOR 

Ankaraspor altyapısı ve bir dönem Ankaraspor A takımının da formasını giyen Ediz Bahtiyaroğlu’nu kaybettik.  

Ankaraspor’un altyapısı ve 2004-2010 sezonları arasında çeşitli dönemlerde Ankaraspor A takımı formasını da giyen 26 yaşındaki genç oyuncu Ediz Bahtiyaroğlu’nun vefat haberini büyük bir üzüntü içerisinde öğrenmiş bulunmaktayız.

Ankaraspor camiası olarak Eskişehir’deki evinde geçirdiği rahatsızlık sonucu yaşamını yitiren merhuma Allah’tan rahmet, ailesine sabır, yakınlarına, Eskişehirspor ve futbol camiasına başsağlığı diliyoruz.

SİVASSPOR

“Eskişehirspor'un 26 yaşındaki genç futbolcusu Ediz Bahtiyaroğlu'nun,  vefat ettiği haberini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.  Eskişehirspor'un 26 yaşındaki savunma oyuncusu Ediz Bahtiyaroğlu gece yarısı  evinde geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirmiştir. Ediz Bahtiyaroğlu'na  Allah'tan rahmet, kederli ailesine, Eskişehirspor Kulübü'ne ve tüm spor camiasına  başsağlığı dileriz.”

SANİCA BORU ELAZIĞSPOR

“Türk futboluna Bursaspor, Ankaraspor, Keçiörengücü, Bucaspor ve  Ankaragücü takımlarda hizmet veren genç futbolcu kardeşimize Allah'tan rahmet,  başta kederli ailesi olmak üzere kardeş kulübümüz Eskişehirspor camiasına  sabırlar diliyoruz. Türk futbolunun başı sağ olsun.”


Bunları da Beğenebilirsiniz