BİLECİK HABERLERİ

Türk Büro-sen Bilecik İl Temsilcisi Cüneyt Taşkesen:

IHA
13.08.2015 - 14:01Son Güncelleme :

TÜRK BÜRO-SEN BİLECİK İL TEMSİLCİSİ CÜNEYT TAŞKESEN, SON GÜNLERDE YAŞANAN TERÖR OLAYLARINI KINAYARAK, “20 GÜNDE 33 ŞEHİT VERDİK. BÖLÜCÜ EŞKIYA ALÇAKÇA SALDIRILARINI SÜRDÜRÜYOR. ÜLKE SAHİPSİZ, HÜKÜMET KURULAMIYOR, MİLLET ENDİŞELİ” DEDİ.

IHA

Türk Büro-Sen Bilecik İl Temsilcisi Cüneyt Taşkesen, son günlerde yaşanan terör olaylarını kınayarak, “20 günde 33 şehit verdik. Bölücü eşkıya alçakça saldırılarını sürdürüyor. Ülke sahipsiz, hükümet kurulamıyor, millet endişeli” dedi.
Türk Büro-Sen Bilecik İl Temsilcisi Cüneyt Taşkesen, siyasetçilerin sorumluluklarını yerine getirmesi ve bir an önce koalisyon hükümeti kurularak, bölücü teröre karşı millet olarak topyekun mücadele başlatılması gerektiğini söyledi. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Doğu Anadolu Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Esendere Gümrük Kapısı’nda görevli 7 gümrük muhafaza memurunun geçici görevle Hakkari’nin Çukurca Üzümlü Gümrük Kapısı’na gönderildiğini sözlerine ekleyen Taşkesen, “Bölücü terör dün sabah görev yerlerine gitmek için yola çıkan gümrük memurlarını kaçırmıştır. Alçakça saldırılarını üniformalı devlet memurlarına yapan, askerimizi ve polisimizi şehit eden hainler, şimdi de memurlarımızı kaçırarak yıldırmak istemektedir. Bölgede alan hakimiyeti sağlamanın peşindedirler. 7 Gümrük muhafaza memurumuzdan dün sabahtan beri haber alınamamaktadır. Akıbetleri belirsizliğini korumaktadır. Bölücü terör örgütünün rehin aldıklarına dair iddialar bulunmaktadır. Güvenlik güçlerimiz konuyla ilgili derhal kapsamlı bir çalışma başlatmalıdır. Bölücü eşkıyayı lanetliyor, alçakça saldırılarını bir kez daha nefretle kınıyoruz. Hükümeti derhal ciddi tedbirler almaya davet ediyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bilecik haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bilecik ilinden Türk Büro-sen Bilecik İl Temsilcisi Cüneyt Taşkesen: hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 13 Ağustos 2015 tarihinde saat 14 01’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Türk Büro-sen Bilecik İl Temsilcisi Cüneyt Taşkesen: haberi güncellenecektir.

BİLECİK NAMAZ VAKİTLERİ

16 Aralık 2017, Cumartesi
 • İmsak
  06:21
 • Guneş
  08:09
 • Öğle
  13:07
 • İkindi
  15:29
 • Akşam
  17:43
 • Yatsı
  19:19
Sayfa Başı