Gündem Haberleri

  Türk bilişim şirketlerine yurtdışı tanıtımı

  Hürriyet İnternet
  13.02.2006 - 10:17 | Son Güncelleme:

  Bilişim İletişiminde uzman Bond PR adlı İngiltere merkezli şirket İstanbul temsilciliğini kurdu. Türkiye’de deneyimli kurumsal iletişim danışmanı Nurten Özkoray tarafından temsil edilen Bond PR, Avrupa, Kuzey Amerika ve Orta Doğu’da örgütlendi. Merkezi Londra’da olan Bond PR, yerli bilişim şirketlerine batı medyasında bir açılım sağlamayı heedefliyor.

  Dünyanın önde gelen iletişim uzmanlarından oluşan bir kadroya sahip olan şirket,British Telecom, Acer, Cognos, Novell, EICAR gibi 500’ü aşkın kuruluşun çeşitli ülkelerdeki medya iletişimini yürütüyor.

   

  Ulusal ve uluslararası şirketlerinAvrupa, Orta Doğu ve Amerika’daki uzmanlaşmış medyaya dönük basın ilişkilerini üstlenmeye hazır olan Bond PR Genel Müdürü Tom Burgess konuyla ilgili şunları söyledi:”Türkiye gibi hızla gelişen bilişim piyasasındaki kuruluşların batı bilişim medyasında tanınmaları bir ihtiyaç. Bu hem Türkiye’nin teknolojik imajı hem de başarılı şirketlerin yurtdışından iş almaları için çok etkili bir araç. Türkiye’deki deneyimli ortağımız ile Türk şirketlerine batı medyasında bir açılım sağlamayı arzu ediyoruz”.

   

  Bond PR Türkiye temsilcisi Nurten Özkoray, 25 yıllık iletişim deneyimi çerçevesinde General Electric, American Express, Airbus, Renault, Courchevel, Burger Kinggibi uluslararası şirketlere, İspanya ve Yunanistan gibi Avrupa Hükümetlerine ve Superonline, Meteksan Bilişim Grubu gibi bilişim şirketlerine iletişim hizmeti verdi yaptı.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı