Ege Haberleri

EGE

  Turizmde yeni marka BY KEPİ

  Hürriyet Haber
  29.09.2014 - 01:07 | Son Güncelleme:

  İZMİR’den Türkiye ve dünyaya açılan By Kepi markasının sahibi Mustafa Kepi, mobilyada yarattığı farklılığı turizm sektörüne de taşıyarak, yaklaşık 10 milyon dolar yatırımla Gaziemir Sarnıç’ta 4 yıldızlı otel projesi başlattı.

  Halen inşaatı devam eden otel, 2015’in Mayıs ayında hizmete açılacak. Tüm detayları By Kepi tarafından yürütülen projede, farklı ve yenilikçi bir mimariye imza atılıyor. Ülke ekonomisine katkıda bulunmak, istihdam yaratmak üzere yeni bir yatırım süreci başlattıklarını söyleyen Mustafa Kepi, Ege Serbest Bölgesi, Adnan Menderes Hava Limanı, yeni kurulan fuar alanı ve her geçen gün büyüyen sanayisiyle Gaziemir Bölgesi’nde böyle bir tesise ihtiyaç olduğunu belirtte. İzmir’e yapılan her yatırımı, her olumlu adımı desteklemeye çalıştıklarını söyleyen Kepi, “Kaliteli hizmet anlayışıyla mobilya sektöründe marka olmayı başardık. Bu misyon çerçevesinde gülen yüzler görmek, müşteri değil de dost kazanmamızı sağlıyor. Turizm sektöründe de yeni dostluklar kurmak amacındayız. Otelimiz, restoranları, havuzu, spa ve spor alanı, toplantı ve organizasyon salonları ile, bölgedeki işletmelere, ihtiyaç duydukları birçok sosyal aktiviteler için yakın bir adres sağlamış olacak” dedi.

  İddialı giriyor

  Mobilyada olduğu gibi turizm sektöründe de iddialı olduklarını belirterek, 4 yıldızlı hizmet sınıfında 5 yıldızlı hizmet sunacaklarını anlatan Kepi, “ arınlara daha güzel bir Türkiye bırakmak için üstümüze düşen görevi yerine getirmeye çalışıyoruz” diye konuştu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı