KAYSERİ HABERLERİ

Turizm Sektörü Çalışanlarına Kurs

IHA
25.02.2015 - 12:06Son Güncelleme :

VALİ ORHAN DÜZGÜN, KAYSERİ’DE FAALİYET GÖSTEREN TURİZM İŞLETMELERİNDE ÇALIŞANLARA YÖNELİK GERÇEKLEŞTİRİLEN İŞBAŞI EĞİTİM KURSLARINI BAŞARIYLA TAMAMLAYAN KURSİYERLERE SERTİFİKALARINI DAĞITTI.

IHA

Vali Orhan Düzgün, Kayseri’de faaliyet gösteren turizm işletmelerinde çalışanlara yönelik gerçekleştirilen İşbaşı eğitim kurslarını başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikalarını dağıttı.
Kayseri Valiliği’nin talebi üzerine Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca düzenlenen “Kayseri Turizm Geliştirme Çalıştayı”nda alınan kararlar doğrultusunda, Kültür ve Turizm Bakanlığı Araştırma ve Eğitim Genel Müdürlüğünün katkılarıyla ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünce düzenlenen işbaşı eğitim kursları tamamlandı.
Vali Düzgün sertifikaların dağıtım töreninde, turizm sektöründe daha kaliteli bir hizmet sunulabilmesi amacıyla sektöre yönelik işbaşı eğitim kurslarının nitelikli personelin istihdamı noktasında çok önemli olduğunu vurguladı.
Vali Düzgün, kursları başarı ile tamamlayan kursiyerleri tebrik ederek, almış oldukları sertifikaları Kayseri turizmini geliştirmeye yönelik kullanmalarını istedi.
Kayseri’de faaliyet gösteren turizm işletmelerinde çalışan personeller işbaşı eğitim kurslarında ön büro, yiyecek içecek servisi, kat hizmetleri ve yiyecek üretimi konularında eğitim alarak sertifika almaya hak kazandılar.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Turizm Sektörü Çalışanlarına Kurs hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 12 06’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Turizm Sektörü Çalışanlarına Kurs haberi güncellenecektir.

KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ
21 Kasım 2017, Salı
 • İmsak
  05:38
 • Guneş
  07:20
 • Öğle
  12:35
 • İkindi
  15:12
 • Akşam
  17:29
 • Yatsı
  18:59
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı