« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Turhan Özyazanlar ile devam

Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta mücadele edecek Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor, teknik direktör Turhan Özyazanlar ile yoluna devam edecek.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Metin Kılavuz, 2 hafta önce yapılan genel kurulun ardından yönetime seçildiklerini ve ardından teknik direktör arayışına başladıklarını söyledi.

Çalışmalar sonucunda daha önce de kulüpte görev yapan Turhan Özyazanlar ile anlaşmaya vardıklarını ve bir yıllık sözleşme imzaladıklarını bildiren Kılavuz, şöyle konuştu:
“Teknik direktörümüz Turhan Özyazanlar kulübümüzü ve oyuncularımızı yakından tanıyor. Kendisiyle başarıya ulaşacağımızı inanıyoruz. Bu nedenle uzun yıllar çalışma yapmayı planlıyoruz. Özyazanlar'ın yardımcılıklarını Ramazan Erim ve kaleci antrenörü Erdal Elgörmüş yapacak.

Hocamızın talebi doğrultusunda başta kaleci ve orta saha olmak üzere ihtiyacımız olan bölgelere oyuncu transferi için çalışma başlattık. Bu mevkilerde oynayan başarılı futbolcular ile görüşmelerimiz sürüyor. Biz bu yıl şampiyonluğu hedefliyoruz. Onun için transferlerimize büyük önem veriyoruz. Bunun yanı sıra bölgedeki yetenekli gençlere de takımda yer vermeyi planlıyoruz. Bu kapsamda yetenekli gençler arasında yarın bir seçme yapacağız. Diğer önemsediğimiz konu ise tesisleşmedir. Yapımı süren tesisimizin en kısa zamanda tamamlanması için büyük gayret sarf ediyoruz.”

Kılavuz, transfer çalışmalarının ardından takımının Kartepe'de kamp yapacağını sözlerine ekledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz