MANİSA HABERLERİ

Turgutlu’da İlaçlama Devam Ediyor

IHA
21.08.2015 - 17:12Son Güncelleme :

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, TURGUTLU İLÇESİNDE İLAÇLAMA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR. SAĞLIK İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI EKİPLERİ TARAFINDAN TURGUTLU İLÇE MERKEZİNDEKİ PARKLAR İLE YEŞİL ALANLARDA, MAHALLEYE DÖNÜŞEN YERLEŞİM BİRİMLERİNDE İSE SULAMA KANALLARI, FOSSEPTİK ÇUKURLARI VE ATIK SULARIN DEŞARJ NOKTALARI İLAÇLANIYOR.

IHA

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Turgutlu ilçesinde ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor. Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Turgutlu ilçe merkezindeki parklar ile yeşil alanlarda, mahalleye dönüşen yerleşim birimlerinde ise sulama kanalları, fosseptik çukurları ve atık suların deşarj noktaları ilaçlanıyor.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, Turgutlu ilçesinde sivrisinek, karasinek ve larvasitlere yönelik olarak ilaçlama çalışmaları gerçekleştiriyor. Bu kapsamda ilçe merkezindeki yeşil alanlar ve parklar, mahalleye dönüşen yerleşim birimlerinde ise sulama kanalları, fosseptik çukurlar ve atık suların deşarj noktaları Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından ilaçlandı. Çalışmalar hakkında bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Serpil Aykurt, “17 ilçemizde rutin ilaçlama hizmetlerimiz devam ediyor. Bu kapsamda Turgutlu’da da geniş çaplı bir ilaçlama yapıldı. Halkımızın sağlığı için ilaçlama çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Turgutlu’da İlaçlama Devam Ediyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 21 Ağustos 2015 tarihinde saat 17 12’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Turgutlu’da İlaçlama Devam Ediyor haberi güncellenecektir.

MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  06:29
 • Guneş
  08:14
 • Öğle
  13:16
 • İkindi
  15:43
 • Akşam
  17:58
 • Yatsı
  19:31
Sayfa Başı