« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Turgut transferinde şok gelişme

Ankaragücü yönetim kurulu üyelerinin, 03-01-2012 tarihinde yapılan toplantıda 42 nolu karar il, Başkan Sami Altınyuva'nın imza yetkilerini elinden aldıkları öğrenildi.

ERCAN ATA - ANKARA / DHA
SON GÜNCELLEME

Başkan Sami Altınyuva'nın imza yetkisinin, 13 yöneticinin aldığı karar ile 09-01-2012 tarih ve 01189 nolu noter onayı ile elinden alındığı ifade edildi.

Yönetim kurulu toplantısına katıldığı belirtilen 13 yöneticinin aldığı kararın şu şekilde olduğu belirtildi;
"03-01-2012 tarihli yönetim kurulu 42 nolu kararı, 25-11-2011 tarihinde verilen münferiden imza yetkisi bu tarihten geçerli olmak üzere kaldırılmıştır. Mehmet Ural ve Sidar Tunca, birlikte imzaları ile yetkili kılınmışlardır."

Adı geçen kararın noterden bugün geçirilerek herhangi bir yanlışlığa meydan verilmemesi için bilgi olarak Türkiye Futbol Federasyonu ve ilgili kurumlara bildirildiği öğrenildi.

Turgut Doğan Şahin konusunda Gazintepspor ile protokol yaptığı iddia edilen Başkan Sami Altınyuva'nın imza yetkisi elinden alındığı için Şahin'in 3 gün içerisinde imza atmaması halinde, protokol geçersiz olacak.

Öte yandan Ankaragücü Kulübü Başkanı Sami Altınyuva'nın, kulüp menejeri Hikmet Hancıoğlu'na mesaj atarak tehdit ettiği ortaya çıktı.

Altınyuva'nın, mesajda "Seni savcılığa ve polise vereceğim" dediği Hancıoğlu tarafından doğrulandı. Hancıoğlu ise yaptığı açıklamada, "Dün geceden beri futbolcumuzla beraberim. Bugün idmana çıktı. Futbolcu 'gitmek istemiyorum' diyor. Hayali üç büyüklerde oynamak" diyerek, oyuncusunun zorla başka bir takıma verilmesine karşı olduğunu söyledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler