MUĞLA HABERLERİ

Turgut Reis Tarih Kültür Ve Sanat Araştırmaları Derneğinden Vali Amir Çiçek’e Ziyaret

IHA
27.08.2015 - 20:51Son Güncelleme :

TURGUT REİS TARİH KÜLTÜR VE SANAT ARAŞTIRMALARI DERNEĞİNDEN VALİ AMİR ÇİÇEK'E ZİYARET

IHA

Turgut Reis Tarih Kültür ve Sanat Araştırmaları Derneği (TAKSAD)Başkanı Tarık Eray Çakır, Başkan yardımcısı Pembegül Yıldız ile Girit Üniversitesi Araştırma Görervlisi ve Doktora Öğrencisi Eleni Psaradaki Vali Amir Çiçek’e ziyarette bulunarak dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Türk Denizcilik tarihi üzerine yapılan akademik araştırmalara verdikleri destekten dolayı dernek başkanına teşekkür eden Vali Amir Çiçek “Türk Denizcilik Tarihinin en önemli kişiliklerden biri olan Turgut Reis’in gelecek kuşaklara doğru bir şekilde aktarılması ve Türk Denizcilik tarihinin tüm yönleri ile aydınlatılması çalışmalarını memnuniyetle karşılıyorum. “dedi.
1.ve 2. Turgut Reis Türk Denizcilik Tarihi Uluslararası Sempozyumunu organize eden Turgut Reis Tarih Kültür ve Sanat Araştırmaları Derneği başkanı ve yardımcısı düzenlenen sempozyum kitapçıklarını Vali Amir Çiçek’e sunduğu görüşmede Turgut Reis Tarih Kültür ve Sanat Araştırmaları Derneği (TAKSAD)Başkanı Tarık Eray Çakır Bodrum Belediyesi, Uluslar arası Deniz Tarihi Birliği ve Piri Reis Üniversitesi işbirliği ile 2016 Ekim ayı içerisinde 3. Turgut Reis Türk Denizcilik Tarihi Uluslar arası Sempozyumunun hazırlıklarının devam etmekte olduğunu belirterek Vali beyden aldığımız destekle daha kararlı ve daha azimli olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden Turgut Reis Tarih Kültür Ve Sanat Araştırmaları Derneğinden Vali Amir Çiçek’e Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ağustos 2015 tarihinde saat 20 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Turgut Reis Tarih Kültür Ve Sanat Araştırmaları Derneğinden Vali Amir Çiçek’e Ziyaret haberi güncellenecektir.

MUĞLA NAMAZ VAKİTLERİ

19 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  06:26
 • Guneş
  08:09
 • Öğle
  13:14
 • İkindi
  15:45
 • Akşam
  18:00
 • Yatsı
  19:31
Sayfa Başı