« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Turgay Şeren: İnsaf...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Turgay ŞEREN

Dünkü Fanatik gazetesini okudunuz mu? 12. sayfada Cüneyt Karakaya'nın bir haberi var. Haber aynen şöyle: 1 ay içerisinde Milli Emlak Müdürlüğüne 245 milyar lira yatırılmazsa sarı kırmızılılara haciz gelecek. Haberin içeriğinde 68 dönüm alan için Milli Emlak Müdürlüğünce birikmiş kira bedelleri tutarı olarak ödenmesi gereken bu 245 milyar lira, belirli taksitlerle kira günlerinde ödenmediği için faizlerle üst üste binmiş bu borç katlanarak, Faruk Süren yönetiminin önüne gelmiş.

Haa şimdi gelelim sadede. Galatasaray Spor Kulübü'nün Faruk Süren patentli bir Genel Müdürü var. Sinan Kalpakçıoğlu. Kalpakçıoğlu'nun Galatasaray Genel Sekreteliği'nde çok muaffak oluşu (!) onu Galatasaray A.Ş'nin başına da getirdi. Şimdi Sinan bey'e soruyorum. Arkadaş, senin ihmalkar tutumun sonucu kartopu gibi büyüyen ve 245 milyar lira olan bu borcun sorumlusu sen değil misin?

ATIP TUTUYORSUN

Zamanı gelince atıp tutuyorsun. Sağa sola Galatasaraylılık dersleri veriyorsun. Sen hem Galatasaraylıyım diyorsun hem de elinde çok büyük bir yetkin var. Üstelik bu senin de baş görevlerinden biri. Unutkanlığın, ihmalin ve boşvericiliğin sonucu Galatasaray Spor Kulübü 1 ay içinde 245 milyor lira ödemezse Florya Metin Oktay tesislerininde başı derde girecek. Senin için harika çocuk diyorlar. Bu nasıl harikalıktır ki, belirli zamanlarda ödenmesi gereken ve her halde elinde ödemme tarihleri de bulunan bu borcu sen ödetmiyorsun. Yahut da neden Faruk Süren patronunu uyarmıyorsun.

Sen Galatasaray Spor Kulübü Genel Sekreteri olduğundan beri aldığın ücret çok astronomik olmasına rağmen, Galatasaray'da yaptığın görev işte ortada. En son çarpıcı olay da sana hiç bir şey demiyorsa, devam Sinan.
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler