« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Turgay Şeren: B.Hakan sağolsun

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Turgay ŞEREN

GALATASARAY takım olarak çok iyi oynuyor. Bunu her maçtan sonra yazıyoruz, söylüyoruz, dost sohbetlerinde konuşuyoruz. Artık bunun aksini iddia etmek mümkün değil. Dün akşam Galatasaray, farklı sonucu kazandıysa burada B.Hakan'ın büyük rolü var. Attığı nefis bir gol var. Arkasından Sergen'i rakip altıpas çizgisi üzerinde bomboş bırakıp, attırdığı ikinci gol var. Ve sonra da tüm oyun süresince sahada futbol adına yaptığı fevkalade güzel şeyler var. Sadaece B.Hakan'ı izlemek üzere stada gelmişseniz, dikkatle de gözünüzü ondan ayırmasanız, Galatasaray'da ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu ve de vazgçilmesinin de çok zor olduğunu rahatlıkla görürsünüz.

AFERİN BÜLENT'E

Samsunspor, Galatasaray'la başabaş mücadele edecek futbolculardan kurulu bir ekip değil. Oyunun büyük bir süresinde Galatasaray hep maçın hakimiydi. Hatta kaçırdığı bir-iki net gol pozisyonu da var. İkinci yarıda oyuna giren Bülent her zaman hazır kuvvet. Fatih onu ilk 11'e koyuyor, çıkıyor aslan gibi oynuyor. Sonradan oyuna giriyor, görevini fevkalade yapıyor. Ben ona transfer ayında çok kızmıştım. ‘‘Galatasaray kaptanı asla pazarlık yapmaz’’ demiştim. Onun aklına kimler girdi, bilemiyorum. Ancak şimdi Bülent saha içinde ve saha dışındaki her haliyle fevkalade. Aferin Bülent'e. Demekki insan doğruları görünce rahatlıkla kendini yenileyebiliyor.

RAKİBİNİEZİYOR

Arif, B.Hakan'ın yanında çok iyi bir asist. Tabii B.Hakan da Arif'e çok iyi bir asist. Geçen hafta da yazdım. Bu Galatasaray'la başatmek çok zor. Tabii B.Hakan'la da. Samsunspor elinden geleni yaptı. Defansta Ercan, Galatasaray forveti ile adeta tek başına mücadele etti. Ama o kadar. Yapacakları fazla bir şey yoktu.

Galatasaray bilek gücüyle karşısındaki rakibini eziyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler