« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Turgay Şeren: Ayıp...!

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Turgay ŞEREN

GALATASARAY Spor Kulübü Disiplin Kurulu, kendisine müracaat eden Galatasaray kongre üyelerinden Turgan Ece, Eşfak Aykaç, Adnan Hunca, Ali Tanrıyar ve İrfan Aktar'ın doğrultusunda karar verdi. 80 yaşındaki Galatasaray'ın en büyüklerinden Necdet Çobanlı'ya bir ay hak mahrumiyeti cezası çıktı.

Necdet Ağabey, Galatasaray'da çok büyüklere imza atmış bir kişidir. UEFA'da, FIFA'da halen şeref üyesidir. Ancaak, her ne hikmetse, Faruk Süren ve yanındakiler, ondan ve onun gibi düşünenlerden rahatsız olmaktadırlar. Ne yapmıştır sevgili Çobanlı? Onu da anlamak mümkün değildir.

SİZLER SAĞOLUN

Şimdi sorarım size. İrfan Aktar'ı bir kenara koyuyorum. Ece, Aykaç, Hunca ve Tanrıyar acaba gece yastığa kafalarını koydukları zaman vicdanları rahat mıdır? Uyuyabilirler mi, yoksa sabaha kadar bir sağa, bir sola mı dönerler? Şundan eminim, vicdan rahatsızlığı hayatları boyunca onların peşlerinden koşacak. Sizler sağolun. Ne güzel dilekçelerin, şikayetlerin altına koskocaman Galatasaray kongre üyeliği numaralarını yazdınız ve imzalar attınız. Belki de bu davranışınız, sizin içinizdekini, sizin Galatasaray'daki kıskançlığınızı ve ulaşamadığınız insanlara kininizi dışarı vurdu. Galatasaraylılar gerçeği gördü.

Hiç önemli değil Necdet Ağabey. Sen yine en büyük Galatasaraylılardan birisin. Şimdi bu imzaları atanlar düşünsün.


Bunları da Beğenebilirsiniz